Луцька студія дизайну погляду Brow & Lash змінила адресу. Фото

17 Квітня 2019

Текст: Оксана ФЕДОРУК

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Відтепер луцьку студію краси Brow&Lash можна знайти на вулиці Крилова, 1(2 поверх). Новосілля співпало з днем народження власниці закладу Анет Ухо, тож вона приймала вітання з подвійним святом.

Анет уже 14 років працює у сфері краси, з них 9 років вона присвятила віям. Лучанка є сертифікованою майстринею міжнародного рівня, закінчила навчання у Lash Art Univercity в Києві, постійно проходить різні стажування та бере участь у конкурсах. Так, нещодавно привезла «срібло» із Чемпіонату з моделювання і нарощення вій у категорії профі.


Разом із нею працюють майстрині Аліна Попович та Анна Будь. Для роботи вони використовують лише матеріали Vivienne – відомого та перевіреного бренду, продукція якого характеризується високою якістю. Дівчата роблять ламінування брів і вій, їх корекцію (хною, фарбою), нарощення вій, мікроблейдинг, міжвійковий контур. Одним словом, якщо ви хочете, щоб ваш погляд був чарівним та неповторним, – вам сюди.

Сьогодні однією з найпопулярніших послуг у студії є ламінування брів. Також не втрачає позицій нарощування вій, адже це дуже красиво і головне – зручно. Анет поділилася із «Таблоїдом Волині» кількома порадами із догляду за нарощеними віями. Свої вії не будуть псуватися, якщо обирати нарощення, яке матиме правильне навантаження.

«Якщо робота зроблена акуратно і чисто, то після нарощення свої вії теж будуть рівні і гарні. Потрібно, щоб довжина нарощених не перевищувала 30%. І щоб не було склейок. У нас є спеціальні пінки для нарощених вій, для домашнього догляду. Ними потрібно промивати вії кожного дня, щоб вони були чисті і носилися довше», – каже майстриня.

Більше інформації про студію дизайну погляду Brow&Lash можна знайти в мережі інтернет:

Фейсбук

Інстаграм

Сайт

Або за телефоном: 095 883 25 04.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter