Як у Луцьку відкрили новий салон Юліани Дружиніної. ФОТО.

10 Березня 2019

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

Торт Шанель, яскрава фотозона та помпезний захід. Чимало квітів та привітань було під час урочистого відкриття Академії краси Юліани Дружиніної.

Оновлений великий салон з чималою зоною для навчання працює тепер у Луцьку за адресою вулиця Рівненська, 127.


Студія татуажу Юліани Дружиніної змінила назву та концепцію, тепер салон працює як «Aсademy by Yulianna Druzhinina».

Гості вітали Юліану не лише з новим салоном, а й з тим, що недавно майстриня стала гуру експерткою світового рівня в сфері перманентного макіяжу. А під час свята всі могли пофотографуватися біля яскравої фотозони та насолодитися оригінальним фуршетом в стилі Шанель.

В новому салоні можна пройти навчання за авторськими методиками Юліани Дружиніної або ж зробити собі день краси. Тут все: від манікюру та педикюру до нарощення вій та перманентного макіяжу, лазерної депіляції. А завдяки дизайну та королівським меблям тут можна почуватися справді розкішно.

Під час відкриття Юліана присвятила особливу увагу своїм працівникам, які щодня роблять волинянок красивішими і справді постійно вдосконалюються і є однодумцями засновниці Академії краси.


7

Читати ще

Коментарі

Красотка

Всіх благ, молодчинка Юлька!

комент

шось троха з іменем напліли :YLIANNA на стіні , YULIANNA на ,,лого,, . Можливо помиляюсь але ,,JULIANNE,, правельніше , а так всіх благ.

до коменту

взагалі-то "правильніше"))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter