Гумор та романтика – серія унікальних листівок «Любов по-волинськи». ФОТО

19 Грудня 2018

Напередодні Різдвяних свят загострюється як потреба у романтичних почуттях, так і відчуття прекрасного. Не дарма ж у цей період хочеться прикрашати ялинку, вирізати сніжинки, робити ангелів на снігу та кричати про любов. Саме це почуття через призму особливостей нашого регіону та характеру волинян спробувала показати команда «Таблоїда Волині».

Любов по-волинськи – це серія креативних гумористичних листівок, які розкривають особливості любові щирих волинян. Для кожної листівочки створені унікальний текст та ексклюзивна авторська ілюстрація. Художницею проекту стала, звісно ж волинянка, юна мисткиня-блогерка Анастасія Гудич. Якщо ви креативний, з почуттям гумору та самоіронії і, як і ми, любите Волинь, то ці листівки – саме для вас та ваших найрідніших.

І хоч це не конкурс краси, а ми не претендентки на перемогу, та все одно свято віримо, що любов таки врятує світ, а любов по-волинськи – дасть цьому достойний початок. Тож менше тексту і більше любові по-волинськи:
***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

24

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter