Дизайнер із Рівного показав, як створювався дизайн інтер'єру нового луцького ресторану на даху. ФОТО

30 Червня 2019

Нещодавно відомий луцький ресторатор Роман Хорзов відкрив новий ресторан на даху - MOJO SKY GARDEN.

Дизайном інтер'єру займався дизайнер з Рівного Артем Клімчук. Процес втілення ідеї в життя він описав на своїй сторінці у Facebook.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НЕБЕСНИЙ САД: У ЛУЦЬКУ ВІДКРИВСЯ РЕСТОРАН НА ДАХУ. ФОТО

"Небесний сад", ресторан під небом з відкритою терасою, серед хмар, серед птахів і крон дерев. Ідея створення інтер'єру і елементів декору цього закладу полягала в тому, що треба було придумати і втілити в життя і функціонально використовувати вище перераховані деталі", - ділиться дизайнер.

Так, наприклад, дерева в саду стали торшерами, вага яких попередньо перевищував 250 кг. Вони міняють колір та яскравість, ніби пори року: зелені навесні, помаранчеві влітку, червоні восени, білі і блакитні взимку. Каркас гілок зварений з декількох різних за діаметром труб. Зашити 2-метровий абажур вдалось за допомогою натяжної стелі. Малюнок на абажурі авторський, зроблений вручну акрилом на тканині. І все це, як справжній японський гаджет, управляється пультом.

Цікавим елементом декору стала зграйка птахів, які підсвічені RGB діодами. Технологія виготовлення птахів йшла в кілька етапів: 3d друк, виготовлення форми і лиття з бетону з подальшим забарвленням в білий глянець.

А легкості і жвавості барному комплексу надають змонтовані під ним білі штучні квіти, підсвічені діодними стрічками, як висячі сади Семіраміди.3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter