ZOO: Серйозний той-тер’єр ведучого Богдана Коваля

24 Січня 2017
Абсолютно випадково у сім’ї ведучого Богдана Коваля з’явився маленький та кумедний Річард. Його принесла додому бабуся Надія, яка інколи надає прихисток різним тваринам. Так за її сприянням у домі ведучого з’явився ще й папуга, що вміє розмовляти.

Появі Річарда особливо зраділа мама Богдана, адже вона давно хотіла мати маленького песика.

«Цього красунчика звати Річард або ж просто Річі. Може, занадто серйозно для той-тер'єра, але ж він справжній пес. Завжди гавкає на чужих і буває дуже злий, та коли звикає до людини, то вже й цілуватися лізе. Напевно, це так він вибачається за гавкіт», – розповідає про свого улюбленця Коваль.
Шоумен зізнається, що Річард ненавидить залишатися сам, за таке він із вазона землю вигрібає, щоб усі знали.

Песик обожнює горішки в глазурі. Тільки хтось зашарудить упаковкою, так він одразу ж біжить і випрошує собі солоденького. Але при цьому полюбляє шиночку, ковбасочку.

«Якось так вже вийшло, що Річарда дуже всі полюбили, то й доглядаємо за ним разом, особливо, коли мова йде про те, що цього мерзлюка треба погріти. Ніхто в нас не залишить його холодним і голодним», – запевняє Богдан.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter