Японська філософія та ощадливе виробництво – як у Луцьку садили сакури

24 Листопада 2017
Цвітіння сакури в Японії – одне з найкрасивіших та напрочуд знакових свят. Насолоджуватися квітом дикої вишні тепер зможуть і лучани. Нещодавно компанія «ТЕРЕМНО» стала на стежку освоєння ощадливого виробництва.

«Вся наша команда надзвичайно надихнулася філософією «Кайдзен»*. Як знак оновлення нашої компанії, цьогоріч ми висаджуємо садок із більше ніж 30 сакур», – коментує голова правління Тищенко Андрій Олексійович.

Усі небайдужі працівники «Теремно» долучилися до висадки дерев. Кожен з них тепер зможе спостерігати, як росте його дерево, а через певний час – тішитися чудовим цвітом.

До слова, для «Теремно» це не перша спроба озеленити територію, адже працівники ще раніше посадили кілька сакур. Дерева добре прижилися і все літо милували «ТЕРЕМНО».
*​Кайдзен (у дослівному перекладі – «постійне удосконалення») – японська філософія, практика, основна ідея якої – безперервне вдосконалення процесів виробництва, розробки, допоміжних бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя організації
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter