Який штраф «світить» лучанам за використання феєрверків

28 Грудня 2016
З метою належного проведення новорічних та різдвяних свят, недопущення виникнення пожеж в місцях масового перебування людей у Луцьку, міський голова Микола Романюк підписав розпорядження «Про забезпечення пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят».

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Документом зобов'язано керівників підприємств, установ та організацій, які планують проведення святкових заходів: перевірити наявність та справність засобів гасіння пожеж та стан шляхів евакуації. Заборонити застосування легкозаймистих прикрас та предметів при оформленні новорічних ялинок та приміщень. Не допустити застосування піротехнічних виробів без дозволу відповідних служб.

Луцькому міськрайонному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області доручено до початку святкувань організувати перевірку дотримання вимог пожежної безпеки в дошкільних, загальноосвітніх навчальних, культурно-просвітницьких та розважальних закладах міста.

Департаменту муніципальної поліції, Луцькому відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області – вживати оперативних заходів щодо недопущення проведення самовільних феєрверків та салютів.

До слова, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 3 445 до 10 335 гривень. На посадових осіб та громадян-суб'єктів господарської діяльності накладатимуть штраф від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 10 335 до 20 670 гривень.
0

Читати ще

Коментарі

Войціховський Володимир Юрійович

Развод псевдопатріотів.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter