Як запалювали вогні головної ялинки Луцька

20 Грудня 2015
Сезон новорічних свят у Луцьку можна вважати офіційно відкритим! В суботу, 19 грудня − у день святого Миколая, запалали вогні головної ялинки міста. Чимало охочих зібралося на Театральній площі, аби послухати святковий концерт та сфотографуватися біля новорічної красуні. Для лучан та гостей міста зі сцени лунали дзвінкі дитячі співи та привітання від церковних і громадських покровителів Луцька.

[caption]
У Луцьку вже красується прикрашена ялинка[/caption]

[caption]
Чимало охочих прийшло на Театральну площу в день святого Миколая[/caption]

[caption]
Дітки на сцені співали колядки і розказували віршики[/caption]

[caption]
Послухати святковий концерт та привітання лучани прийшли сім’ями, разом з дітьми...[/caption]

[caption]
... і разом з братами нашими меншими[/caption]

Вітали людей митрополит луцький та волинський Михаїл, настоятель Свято-Покровського храму отець Георгій Шевчук, представник від української греко-католицької церкви, отець Роман, представник луцької дієцезія Римсько-Католицької церкви отець Віталій Скомаровський, луцький міський голова Микола Романюк і перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик. Та, безсумнівно, «родзинкою» вечора було привітання від святого Миколая, що побажав усім «терпіння, толерантності та бажання зробити життя один одного краще».

[caption]
Зі святом привітав усіх святий Миколай[/caption]

[caption]
А також представники різних церков[/caption]Після всіх урочистостей, «Таблїд Волині» вирішив з’ясувати у наших можновладців, що ж їм приніс святий Миколай, чи наряджали вони ялинку дома і які традиції мають стосовно цього.

[caption]
В сім'ї першого заступника голови Волинської обласної ради Олександра Пирожика керує усім донька[/caption]

Олександр Пирожик сказав: «На свято Миколая, я загадав, щоб цей рік приніс нам закінчення війни, щоб перестали гинути наші хлопці. Щоб ми повернули свої території і мир відновився на українській землі… Це для мене головне! А під подушкою теж подаруночок знайшов… Щось трошки смачненького, і щось трошки для краси, аби краще виглядати (сміється – авт.)». Говорить також, що ялинку ще не ставили, але треба вже про це подумати. «То питання до донечки. Вона у нас наряджає ялинку, як вона покомандує, так воно й буде! Вона у нас перший рік студенткою, то я думаю ще не відмовиться з батьками посвяткувати» - каже пан заступник.

[caption]
Перший заступник міського голови Тарас Яковлєв сам у ролі Миколая для своєї родини[/caption]

Перший заступник міського голови Тарас Яковлєв зізнався: «Зараз у мене така місія, що я виконую роль Миколайчика і всім роздаю подарунки. Мені ж дружина подарувала поцілунок зранку і мене це влаштовує! Ялинку ще не наряджали. Проте уже вирішили, що прикрашатимемо цукерками, печивом і такими речами, якими б зміг гратися наш дворічний син. Та й загалом, у нас на ялинці завжди багато саморобних іграшок – моя дружина займається таким рукоділлям».

[caption]
Міському голові Миколі Романюку Миколай подарував краватку[/caption]

Що ж до міського голови Миколи Романюка, то він охоче розповів, що в його родині заведено, аби незалежно від віку, Миколай всім щось приносив.
«Правда, у мене дружина не встигла непомітно передати подарунок від Миколая – я проснувся. А от вона не чула, як я це зробив!», − говорить Микола Ярославович. Мер Луцька спершу ніяк не хотів зізнаватися, який подарунок знайшов під подушкою, але потім все ж сказав, що це була краватка. На запитання, чи прикрасив уже ялику дома, відповів: «Ялинку вже дома поставили, але ще не вбирали. Буду традиційно робити це разом з внуками. Коли прикрашаємо, у кожного є свої обов’язки – хто чіпляє іграшки, хто гірлянду… Так що, чекаю, поки в малих розпочнуться канікули!». Видно, що міський голова вміло розподіляє повноваження не лише на роботі, а й дома.

[caption]
Новорічна красуня у мерехтінні бізнобарвних ліхтариків[/caption]
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter