​Як у ресторані-курорті «Gosti» святкували Водохреща

19 Січня 2018
Текст і фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

У ресторані-курорті «Gosti», що знаходиться у 10 км від Луцька, відбулося святкування Водохреща. На заходи, які розпочались із теплої зустрічі та частування, приїхали десятки гостей із Луцька і не тільки.

Настоятель Кафедрального собору святої Трійці, монах Антоній освятив воду, прочитавши над нею молитви та зануривши хрест.
Після обряду усі охочі занурювались в освячену крижану воду. Вийшовши з басейну, на сміливців чекали міцні напої та теплі роздягальні.Окрім купання, гості мали можливість скуштувати юшку з копченими реберцями, яку приготував шеф-кухар Юрій Кондратюк. А також ті, хто правильно відповів на запитання ведучого Міко, отримали цінні подарунки – вечерю на двох, відвідування банного комплексу, сертифікати на 200 та 300 гривень та декілька пляшок бренді.Як розповіла арт-директор ресторану-курорту «Gosti» Марина Майко, у столиці заміські відпочинкові комплекси завжди організовують купання в ополонці, бо ж не всі хочуть з тих чи інших причин занурюватись у загальних водоймах.

«І у нас теж є така можливість. До того ж людей чекають одразу чисті, теплі і затишні роздягальні, й не потрібно переодягатись на холодному повітрі чи в авто», – сказала арт-директор і додала, що такі купання на Водохреща планують проводити кожного року.

***
Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.


0

Читати ще

Коментарі

Оля

Було дуже гарно. Дякуємо.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter