Як у Луцьку прощалися із екс-мером Антоном Кривицьким

22 Січня 2017
Сотні волинян прийшли провести в останній путь почесного громадянина міста Луцька, колишнього міського голову Антона Кривицького.

Його серце перестало битися 20 січня, після важкої хвороби. А прощання з Антоном Федоровичем відбулося у неділю, 22 січня, у Палаці культури міста Луцька.

З ім’ям Антона Кривицького пов’язана ціла сторінка в історії обласного центру Волині, адже починаючи з 1994 року, він тричі обирався Луцьким міським головою.

Тож віддати останню шану прийшли колеги, які працювали його заступниками, - нинішній депутат облради Святослав Кравчук, Леонід Кирильчук та Сергій Тарасюк, наступники Кривицького – Богдан Шиба та сьогоднішній Луцький міський голова Микола Романюк і його заступники. Були також депутати міської ради різних скликань, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, його попередники Володимир Бондар, Григорій Пустовіт, Олександр Башкаленко. З Нововолинська приїхав мер Віктор Сапожніков. Усі вони несли квіти та свічки.

[caption]
Святослав Кравчук не один рік працював пліч-о-пліч із Кривицьким[/caption]
[caption]
Луцький міський голова Микола Романюк та його заступник Богдан Гончарук[/caption]
[caption]
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик[/caption]
[caption]
Екс-голова Волинської облради Василь Дмитрук [/caption]
[caption]
Заступник міського голови Андрій Киця [/caption]
[caption]
Екс-голова Волинської ОДА Олександр Башкаленко[/caption]
[caption]
Перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик[/caption]
[caption]
Колишній очільник обласної адміністрації Володимир Бондар[/caption]
[caption]
Екс-мер Луцька Богдан Шиба[/caption]
[caption]
Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков [/caption]
[caption]
Генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха з дружиною[/caption]
[caption] Народна артистка Людмила Приходько[/caption]

Опісля церемонії прощання процесія вирушила на міське кладовище у Гаразджу, де і знайшов останній спочинок Антон Кривицький. Антона Федоровича лучани пам'ятатимуть як порядну, відповідальну людину, керівника, вимогливого до себе і підлеглих, патріота Волинського краю. Вічна йому пам'ять!


[caption]
Попереду траурної церемонії ліцеїсти несли усі нагороди, яких за життя був удостоєний Антон Кривицький[/caption]


Довідково: Антон Кривицький народився 8 червня 1945 року у селі Виноградне Одеської області. Трудову діяльність розпочав у 17 років слюсарем на Луцькому електроапаратному заводі. В 1969 році отримав диплом інженера-будівельника Львівського політехнічного інституту, працював за обраним фахом у Луцькому заводоуправлінні будівельних матеріалів. Закінчив Вищу партійну школу при ЦК КПУ. З 1984 року працював в органах місцевого самоврядування. Спершу головою Нововолинського міськвиконкому. У 1987-1991 роках – головою Луцького міськвиконкому. У 1991-1992-му був першим заступником голови Волинського облвиконкому, у 1992-1994 роках – головою комітету інвестицій, будівництва, архітектури і містобудування Волинської облдержадміністрації. З 1994 року тричі обирався Луцьким міським головою.
Потім працював начальником головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Волинської облдержадміністрації, радником Луцького міського голови. Антон Кривицький - член-кореспондент Академії підприємництва та менеджменту України, Заслужений економіст України. Нагороджений медалями «70 років Збройних Сил СРСР», «Ветеран праці», орденом «Різдво Христове», пам’ятною медаллю "Папи Римського Іоанна Павла ІІ", орденом Президента Грушевського «За розбудову держави».

0

Читати ще

Коментарі

Серж

Шо вже там Рабан викручувався

до ШО

Купив 2 гвоздики -для жида то

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter