Як ректор луцького вишу колядував з Різдвяним вертепом

15 Січня 2016
Викладачі та студенти Луцького національного технічного університету на чолі з ректором Петром Савчуком колядували цього року у організацій та підприємств-партнерів вишу. Спільна коляда й віншування з новорічно-різдвяними святами вже давно стали в університеті доброю традицією, однак вперше до гурту колядників доєднався ректор університету.

Петро Савчук розповідає, що вирішив підтримати таку чудово ініціативу відділу культури і мистецтв університету. «Стараємося усіляко підтримувати й ще більше піднімати імідж університету. До речі, цього року у червні ми будемо святкувати 50 років, то принагідно запрошували під час колядування на ювілей вишу», – каже Петро Савчук.

Художній керівник відділу культури і мистецтв університету Алла Оленіч зізналася, що творчий колектив щиро подивувався бажанню ректора колядувати разом з ними. «Зазвичай під час віншувань ми тільки передаємо вітання від ректора, а тут він разом з нами колядує. Це було дуже щиро і приємно», – каже жінка.

Колядники-«політехівці» вітали й колядували у рідному ректораті, а також – на кожній кафедрі та структурному підрозділі університету. Окрім того, завітали до підприємств-партнерів університету: «Модерн-Експо», «Богдан Моторс», ДП «Мотор» та у «ПриватБанк». Для святкового віншування колектив скомпонував 8 відомих колядок. Цікаво, що працівники й студенти не просто колядували, а ще й водили Козу. Її роль виконувала студентка-переселенка з Донецька Катерина Антюхова. «В кого коза потреться, в того долар поведеться», – приказували колядники.
0

Читати ще

Коментарі

Олена Консевич

Молодц1 !!!... З Новим Роком

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter