Як привабити гроші: прості поради для волинян від відомого мага

11 Липня 2017
Замовляння на фінансовий добробут – на другому місці у пошукових запитах волинян після замовлять на особисте життя. Доки дехто мріє, аби гроші падали зі стелі від самих лише заклинань, когось цікавить, за допомогою чого можна довше зберегти у гаманці свої чесно зароблені.

Відомий український маг Роман Чорний у своїй офіційній спільноті «Українські Замовляння та Магія» розкриває дев’ять простих (і не абсолютно магічних) секретів, як привабити і втримати гроші.1. Отримавши зарплату, залиште її в гаманці хоча б на добу. Намагайтеся не заходити в магазини в цей день або купуйте тільки їжу на вечір.

2. Частіше дивіться на свої гроші, уважно вивчайте купюри різного номіналу, запам'ятовуйте малюнки, шрифти. Можна навіть відверто помилуватися грошима – адже це дійсно приємно!

3. Ніколи не витрачайте останню сотню! Пам'ятайте, що «гроші до грошей». Повторюйте цю формулу, коли заглядаєте у гаманець – там завжди повинна лежати «грошик» ( тобто купюра, яка замовлена на зростання ваших доходів).4. Не підбирайте на вулиці дрібних грошей! Саме на дрібні монетки виконується частина ритуалів для позбавлення від негативу. А ось великі гроші заслуговують того, щоб ви нагнулися і підняли їх, бо не повинні лежати під ногами. Проявивши повагу до знайдених грошей, ви даєте Всесвіту знак, що вам можна довіряти, але поводитися із знайденими грошима треба по-особливому. Якщо вони дуже потрібні вам зараз, то, можливо, сама Доля посилає вам допомогу.

Віддайте частину знайденого на благодійність в будь-якому вигляді (допоможіть бідним сусідам, купивши пакет «смакоти»; пожертвуйте в храмі в ящик «на соціальну допомогу»; віднесіть в притулок для тварин), а решту можете сміливо пустити на свою гостру потребу. Пам'ятайте, що знайдені гроші не можна витрачати на «пустощі». Якщо ви можете обійтися без них, то краще позбавтеся від них – підніміть з землі і залиште на видному місці, попросивши Долю привести до них людину, яка дуже їх потребує, або просто віддайте їх тому, хто опинився у скрутному матеріальному становищі.5. Не давайте в борг у понеділок, на спадний Місяць і пізно ввечері. Але взагалі не шкодуйте позичити чесній і добрій людині, нехай ваші гроші будуть в русі.

6. Пам'ятайте, що гроші люблять рахунок! Частіше відкривайте свою скарбничку та перераховуйте заощадження, навіть якщо точно знаєте, скільки у вас там. Уявляйте і фантазуйте, що саме ви на них купите.

7. Важливе правило: якщо ви виросли в бідній родині – частіше перечитуйте історії-мотивації про тих, хто зміг вибратися з бідності. Боріться усіма силами з психологічною установкою, що всмоктали з дитинства: «Всі гроші дістаються багатим»! Це не просто слова, а стереотип, який надовго залишається на психологічному рівні, заважаючи примножувати гроші.8. Проявляючи повагу і любов до грошей – не зациклюйтеся на них! «Для розумних людей гроші – засіб, для дурнів гроші – мета», тому прагніть не до самих грошей, а до можливостей, які вони дають.

9. І трохи магії, щоб витрачені гроші поверталися. Для тих, хто у неї вірить.У будь-яке парне число на Місяць, що зростає, маг радить запалити зелену свічку. Розкласти навколо неї всі гроші з гаманця, навіть дрібні. Взяти свічку в праву руку і зробити нею над грошима три кола за годинниковою стрілкою, кажучи на кожне коло:

«Коло замикається,
Гроші повертаються.
Що тратою від рук піде,
То назад до рук моїх знову прийде».

Поставити свічку на місце і дати їй повністю прогоріти, вона повинна згаснути сама. Після цього повернути гроші в гаманець.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter