​Як правильно використати енергію жовтня: практичні поради волинянам

23 Жовтня 2017
Жовтень – золотий місяць року. Це пора пробудження інтуїції та магічної сили, місяць весіль і веселощів. При цьому – це також місяць занурення у внутрішній світ, мудрості, філософії, роздумів та глибинних одкровень.

Енергопрактик Ольга Ангеловська розповідає, що думки у жовтні глибшають, сни стають яскравішими, а відчуття – сильнішими.Каже,аби скористатися осяяннями і знайденою в жовтні здатністю передбачати, варто активно братися за вирішення великих і малих проблем, починати нові справи, здійснювати маленькі мрії та слухати себе.

Любов і стосунки

Жовтень – прекрасний душевний місяць, тому відмінно підходить для вирішення всіляких сімейних справ, загладжування старих конфліктів між домочадцями, для пристрасної любові і тонкої романтики.«Будь-які ваші кроки, будь-які дії у зміцненні стосунків (до речі, не лише родинних, але й ділових, дружніх!) будуть мати непогані результати. Ви досягнете бажаного, якщо візьметеся вирішувати ті чи інші питання з легкою посмішкою і тихою, душевною теплотою. Жовтень – місяць стриманості, пам'ятайте про це. Не треба яскравих проявів почуттів, вони тепер зайві. Досить люблячого погляду, доброго слова, і все в будинку стане на свої місця», – зазначає Ольга.

Ті, хто ще самотній, на загальній хвилі щасливого кохання можуть легко знайти свою долю: головне, щоб серце було відкрито для щастя, а наміри знайти тихе світле майбутнє не були хвилинними.Весілля, зіграні в цьогорічному жовтні у більшості випадків подарують довгі і щасливі сімейні роки. Родини будуть міцними, щасливими, багатодітними, достаток ніколи не покине їхнього будинку.

Найбільш сприятливі дні для знайомств, романтичних побачень, вирішення всіляких сімейних питань: 11, 19, 21, 27 жовтня.

Здоров'я

Ольга радить звернути увагу на імунітет. Якщо він ослаб, терміново зайнятися його зміцненням. Перші помічники в цій справі – осінні овочі і фрукти. Не забороняються полівітаміни.«Більше часу проводьте на свіжому повітрі. А от телевізор краще не дивитися. Повна заборона на комп'ютерні ігри та іншу віртуальну реальність – відчуйте чарівність цього світу, відчуйте чарівність жовтня. Ви можете робити будь-які операції, вони пройдуть легко, без будь-яких наслідків. У жовтні можуть боліти суглоби. Якщо таке станеться, раджу не відкладати візит до лікаря», - радить енергопрактик.
Починання

Прекрасний місяць для нових проектів і втілення в життя сміливих рішень. Особливо у сфері науки, літератури та моди.

Бізнес, робота, кар'єра

«Робіть все, що хочете. Все, чого бажає ваша душа чи потребує серце. Все, до чого ви прийшли, на що зважилися. Жовтень хороший і перспективний місяць для розвитку бізнесу, набуття нових контрактів, розробки і здійснення нових проектів», - переконує енергопрактик.
Втім, Ольга радить враховувати таке попередження: не збурюйте атмосферу, не ходіть по головах, і нікому не перебігайте дорогу, робіть все в любові та злагоді з собою та оточенням, інакше хороших результатів не отримаєте. Всі дні місяця, включаючи вихідні, сприятливі для здійснення бізнес-проектів.

Подорожі

Подорожі в жовтні запам'ятаються надовго. Можна отримати не тільки багато яскравих вражень, позитивних емоцій, але і спогади, які зігріють душу.«У жовтні треба їхати туди, куди давно кличе серце. Не погоджуватися з подорожами приятелів і компаньйонів. Їх дорога – це тільки дорога, у вас – свій шлях. Не треба гнатися за морями і курортами – поїздка на кілька днів у ті місця, де колись було дуже добре, стане вашою кращою подорожжю за останні кілька років. Не виключаю, що це буде повернення на малу батьківщину – туди, де ви народилися і виросли».

Всі дні жовтня без винятку сприятливі для подорожей.

Безпека

Найбільша небезпека в цьому місяці – це не почути себе і піти проти поклику душі, так само, як і робити щось без любові і добра.

«Пам'ятайте: головне в середині осені – відкрите золотим енергіям жовтня серце. Вірте в себе, і все у вас, дорогі мої, вийде!», – переконує Ольга.


0

Читати ще

Коментарі

Валя

Не знаю як там щодо всього

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter