Як найбільший виш Волині першокурсників вітав

10 Вересня 2017
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки урочисто розпочав новий навчальний рік. Цьогоріч до СНУ вступили 1715 першокурсників та першокурсниць, а 1315 студентів вирішили продовжити навчання у магістратурі.

У суботу, 9 вересня, поблизу головного корпусу СНУ відбулося інавгураційне відкриття 2017/2018 навчального року.

Із благословенням до студентів звернувся митрополит Луцький та Волинський Михаїл.

«Зробивши крок у приміщення цього університету, ви зробили крок у майбутнє освіти України, бо ви обрали свій найкращий український вуз. Я дякую вам, що не спокусилися на закордонну освіту і підтримали своє», – традиційно зазначив владика.Згодом урочиста хода із емблемами факультетів, колективом барабанщиць та духовим оркестром вирушила проспектом Волі та вулицею Винниченка аж до стадіону СНУ, де на першокурсників чекав святковий концерт.


Обітницю студента СНУ імені Лесі Українки виголосила студентка першого курсу факультету філології та журналістики Ірина Загорська.З початком нового (а для когось – першого) року навчання студентів привітали ректор університету Ігор Коцан, голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук та заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Також, до вітального слова долучилися студент факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Юрій Собчук та доцент кафедри політології Тарас Літковець. Почесними гостями свята стали консул України у Холмі Станіслав Адам’як та професор Державної вищої професійної школи у Холмі та кафедри міжнародних відносин та регіональних студій СНУ Анджей Вавринюк.

Справжнє видовищне шоу продемонстрували юні гімнастки, подарувавши такі трюки, від яких перехоплювало подих.

Останнім акордом свята стали синьо-жовті кульки, які злетіли в небо і ознаменували новий етап у житті усіх першокурсників.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

володимир

Все дуже гарно .Тільки навіщо

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter