Волинський студент працював з вуличними дітьми в Африці

22 Січня 2018
Студент географічного факультету СНУ ім. Лесі Українки Юрій Пась перебував у Кенії в рамках місійного проекту «OкАфрика».

Робота команди з Луцька тривала з 19 грудня 2017 року по 15 січня 2018 року, йдеться на сайті університету.

В Африці працює українська місія, яка займається вуличними дітьми, тобто тими, хто втік з дому або не має батьків. Для таких дітей орендують спеціальне приміщення для їх проживання, харчування та освіти. Шукають для них спонсорів і відправляють у школу на навчання. Проект називається «Embrace street child».Команда з Луцька проводила заняття для діток з географії, мови, історії тощо. Під час Різдва волонтери спілкувалися з дітьми, грали у футбол, вчили географію, вчили вірші, танцювали, веселилися, але, найголовніше, вчилися мислили, задумуватися над життям.

Був створений табір, де діти і педагоги проживали разом. Усе, що відбувалося з першого до останнього дня, нагадувало велику родину, в житті якої є приємні та іноді не дуже приємні моменти. Є сміх і сльози, радість і біль, іноді потрібно сказати все, що думаєш, а іноді просто промовчати. В кінці зміни табору доводиться прощатися, і всі діти мали б повертатися додому, у свої сім'ї. Але, на жаль, не можна так з упевненістю сказати, коли йдеться про вуличних дітей."Дуже хочеться, щоб ніколи більше не побачити цих діток на вулиці з клеєм у руках або жебракуючи…", - каже студент.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter