Волинський митрополит вважає, що 80% у соцмережах – «від диявола»

22 Березня 2016
У недільній проповіді митрополит УПЦ КП Луцький і Волинський Михаїл говорив про сучасні тенденцій в інформаційному просторі. Владика впевнений, що соціальні мережі – місце, де диявол «хоче заробити свої відсотки».

«Ми всі стараємось бути у всіх соцмережах. Треба воно, не треба – модно, і один одного підганяємо, – зазначив митрополит Михаїл. – Ти ще там не зареєструвався? Ти вже відсталий. Самообман! Вісімдесят відсотків того, що там є, не потрібно для нашої душі й для нашого життя. Пуста розмова, аби здивувати один одного».

Владика впевнений, що люди у соцмережах показують різний непотріб про всіх та про себе. Мовляв, раніше у замкову щілину за іншим підглядали, а «сьогодні не потрібно нікуди підглядати, всі про себе показують, і розвідок закордонних не треба», – зазначив церковник.

Митрополит закликав «не дивувати один одного, а приємно утішати Христа», і ті години, які проводять у соцмережах, замінити візитом до церкви.

P.S. Варто зазначити, що повідомлення про проповідь владики «Таблоїд Волині» знайшов на офіційній сторінці Волинської єпархії Київського патріархату саме в мережі Facebook.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter