Волинський коледж відсвяткував ювілей

18 Вересня 2016
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Волинський коледж Національного університету харчових технологій відсвяткував своє 50-річчя. Урочистості з нагоди свята відбулись у Палаці культури Луцька.

З вітальною промовою розпочав святкову програму директор коледжу Ігор Корчук.

«Сьогодні у житті нашого навчального закладу, без перебільшення, особливий день – відзначення давньої 400-літньої історії Луцького колегіуму, 50 років новітньої історії коледжу, а також десять років від того часу, як ми увійшли в структуру Національного університету харчових технологій. І саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свій навчальний заклад», – звернувся до присутніх Ігор Корчук.

Керівник закладу розповів, що з моменту заснування навчальний заклад випустив більше 30 тисяч висококваліфікованих професіоналів своєї справи.

Привітати колектив Волинського коледжу прийшли представники обласної та міської влади, знані науковці з Національного університету харчових технологій, директори Волинських навчальних закладів та коледжів, колеги з Польщі, представники духовенства, установ і організацій.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець вручила викладачам коледжу грамоти та подяки Волинської облдержадміністрації. Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк вручив відзнаки обласної ради кращим працівникам закладу.

Перший проректор Національного університету харчових технологій, професор Володимир Яровий звернув увагу на те, що студенти Волинського коледжу завжди є одними з найсильніших студентів, які навчаються у Національному університеті харчових технологій.


0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter