Волинський активіст поділився враженнями від Сицилії

31 Грудня 2017
Голова ВМГО «Національний Альянс», директор Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді Богдан Бальбуза поділився своїми подорожніми нотатками та емоціями від подорожі на острів Сицилія.

Тревелог з італійського узбережжя волинянин опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Острів Сицилія, Італія. Містам Катанія і Сіракузи, в яких я побував – більше, як 2,5 тисячі років. Більшу частину своєї історії острів перебував у війнах і був складовою різних держав та кільтур, тому і зараз є досить строкатим та різностороннім.

Кілька перших вражень щодо острова.
*Архітектура та пейзажі. Коментувати особливо не буду, все на фото. На жаль, камера не все може передати.

* Клімат. Зараз зима, проте температура тут в середньому +12-16 градусів. В мене різдвяні свята асоціюються з снігом, морозом, вертепом. Тому в переддень Нового року дивно ходити поміж квітів і бачити лимони на деревах )

* Малолітражки. Чи то через значну суму обов’язкової страховки (для малолітражки 600 євро на рік, для потужніших авто більше), чи то через тісноту вулиць (а вони тут справді тіснуваті), 8 з 10 авто в Катанії невеличкі та економні. Зауважу, що частота зустрічі авто люкс-класу в Україні в кілька разів переважає аналогічні на Сицилії. При тому про різницю рівня доходів розповідати, думаю, не потрібно.

*ПДР. Правила дорожнього руху тут особливі – як в пішоходів, так і у водіїв. Пішохідні переходи без світлофорів мені видались радше формальністю – більшість людей на них не зважає. З іншого боку, на тому ж переході тебе цілком можуть і не пропустити, залежно від водія. Подібна ситуація і з рухом на дорозі. Також через обмежену кількість паркомісць паркування – складна, принаймні сторонньому, процедура. Значна частка авто має відмітки новачків у парковці – на дзеркалах, дверцятах, бамперах.


* Спорт. Гуляючи містом, майже не бачив спортивних майданчиків. Можливо, не там шукав ) На час перебування в Катанії тренуюсь в BJJ з хлопцями з клубу TRIBE Catania. Хороший, дружній колектив».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter