Волинська відьма пропонує п'ять лайфхаків лютого

04 Лютого 2016
На лютий припадає кельтський місяць горобини, який триватиме до 17 лютого. Лютий у кельтському сільськогосподарському календарі був пов'язаний із зорюванням ґрунту і підготовкою до сівби, - розповідає у своєму блозі на сторінці ТСН волинянка Олена Кузьмич.

Протягом цього місяця спробуйте порівняти свій внутрішній світ із полем, яке теж треба підготувати до засіяння позитивними думками, аби згодом там «проросли» ваші бажання. Протягом цього місяця варто спитати у себе, на що потрібно звернути увагу, аби якнайшвидше втілити у життя свої мрії та бажання, а місяць горобини та традиційні магічні лайфхаки допоможуть вам здійснити задумане.Горобина часто росте там, де інші дерева не виживають. Тому вважалося, що вона наділена особливою властивістю протистояти злим силам. Кельти вважали, що горобина, яка росте біля будинків, захистить оселю і її мешканців від блискавки. У Середньовіччі хрести для захисту від нечисті виготовлялися саме із горобини.У Великобританії, приміром, кетяги горобини вішали на хлівах для захисту худоби від хвороб та чар. Медицина – і офіційна, і народна – вважає ягоди горобини дуже корисними, адже вони містять високу концентрацію вітаміну С та К та ще безліч потрібних для людського організму речовин. Частини цього дерева застосовуються для виготовлення ліків від хвороб очей, а свіжий сік, перемелені свіжі плоди або ж відвари чи порошок сухих плодів горобини радять вживати хворим на цукровий діабет та ожиріння.

Зауважу, що сама назва дерева «горобина» походить від норвезького слова «рува», що означає «амулет» або «талісман».

[caption]
Хрест з горобини для захисту від нечисті[/caption]

Скористайтеся цими невеликими порадами, щоб змінити своє духовне життя на краще у лютому.

1. Поприбирайте в будинку чи квартирі. Місяць горобини символізує очищення і відновлення, тому позбудьтеся від усього непотрібного і зайвого. Можна прикрасити свою оселю кетягами горобини – це символізувати енергію весни, що прибуває.

2. Чимало народів використовували гілочки горобини як захисний амулет, тому скористайтеся потенціалом цього дерева і ви. Наприклад, прив'яжіть білі стрічки на гілки горобини, називаючи імена тих, кого ви любите. Дерево відішле до них ваші побажання і турботу. Або виготовте древній захисний амулет під назвою «колесо Брайд», котрий названий на честь кельтської богині Бригітти. Для цього треба взяти дві горобинові гілочки, зв'язати палички рівновеликим хрестом червоною стрічкою. І під час цього дійства уявляти, як потік білого світла захищає вас.

3. Візьміть невеличкий горщик, ґрунт і насіння рослини, яка вам до вподоби. Думайте про насіння, яке ви вирощуєте у реальному житті, і про те насіння ваших бажань, які мають прорости у цьому році. Посадіть насіння в горщик із землею.

4. Сплетіть вінок із різних гілочок дерев, наприклад, верби, горобини тощо. Працюючи на цим колом, думайте про те, що дали вам довгі зимові місяці, які знання ви здобули, чому вони вас навчили. Думайте і про те, як ви хочете реалізувати отриманні знання у майбутньому. Потім таке кільце можна покласти у миску із водою. Протягом наступних тижнів верба зацвіте і з'являться листочки, які зарядять вас позитивною енергією.

5. Прийміть очищаючу ванну. Не ставтеся до цього дійства як до звичайної купелі. Відчуйте усю урочистість моменту. Зберіть або придбайте трішки ранніх свіжих квітів і прикрасьте ними місце, де стоїть ванна, а також запаліть свічки. Це буде символізувати кінець старого року і відродження нового. А ще можна запалити аромолампу з ялівцевою ефірною олією. Концентруйтесь на ідеї очищення і відродження, мрійте – адже весна близько.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter