Волинська дирекція «Укрпошти» оригінально долучилась до Дня вишиванки

18 Травня 2017
Текст та фото: Софія ГУДИЧ

Всесвітній день вишиванки підтримала й «Укрпошта». 18 травня у Волинському краєзнавчому музеї урочисто провели спецпогашення марки, приуроченої до свята.

Усі гості заходу одягнули вишиванки та прийшли глянути, яким буде новий конверт «Укрпошти». Дехто покладе конверт з першої партії до колекції, а багато хто просто отримав оригінальний сувенір від «Укрпошти», яка позиціонує себе як «Пошта добра».

Керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Шевчук наголосив, що лише за колекцію українських марок можна придбати квартиру в столиці, а нове маркування конверта може лише за тиждень зрости на кілька сотень гривень.

Слова Івана Шевчука підтвердив і Андрій Кунаков, голова місцевої Спілки філателістів. Чоловік зазначив, що марки з вишиванками уже були і в цей день вони розміщені на музейному стенді. Пан Андрій погодився розповісти про них усім охочим.

Першу печатку на конверті Андрій Кунаков, Іван Шевчук та директор музею Анатолій Силюк поставили разом. Це стало своєрідним символом єдності філателістів та музейників.Наймолодша гостя заходу Катруся з усмішкою розповідає: «Конверт такий гарний, я вибрала його сама, ми за нього нічого не платили. Відправляти нікому не буду, залишу собі на згадку».

«Пошта добра» в Україні сьогодні вкотре демонструє свою активність та відповідальність, а ребрендинг «Укрпошти» не може не радувати.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

лучанка

Як сяють обличчя людей у

Іван Шевчук

Дякуємо пані Софії Гудич за

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter