Волинська духовна семінарія зібрала випускників

15 Липня 2016
Цього року Волинська духовна семінарія відзначила 220-річчя. За роки існування цієї духовної школи з її стін вийшла ціла плеяда пастирів і архіпастирів, які стали служителями Церкви.

З часу свого відновлення у 1990 році, Волинська духовна семінарія випустила багато священнослужителів, які у теперішній час несуть пастирське служіння, йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ.

14 липня біля Престолу Свято-Покровського кафедрального храму для звершення Божественної Літургії зібрались священнослужителі – випускники ВДС 2001 року. Богослужіння очолив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз.

За Літургією молився також почесний ректор ВДС протоієрей Петро Влодек. Зі словом проповіді до вірних, що молилися у храмі, звернувся випускник ВДС 2001 року протоієрей Степан Стасюк. Він розповів про зміст та значення апостольського служіння.

Серед священнослужителів, які 15 років тому закінчили Волинську духовну семінарію – колишній ректор ВДС і теперішній проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, а також голова єпархіального відділу по боротьбі із алкогольною загрозою та наркотичною залежністю і голова Волинського православного братства тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського протоієрей Степан Ярема.

Священики – випускники 2001 року несуть нині пастирське служіння на парафіях різних єпархій Української Православної Церкви, а також на православних приходах в інших країнах.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter