Волинська боксерка привезла золоту медаль із турніру в Казахстані

16 Березня 2017
Ковельчанка Тетяна Коб завоювала золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу, який проходив у Казастані.

Про це повідомляють на сайті Ковельської міської ради.

На початку березня в місті Щучинську (Казастан) проходив турнір з боксу серед жінок - Кубок країн СНД. У змаганнях взяли участь 69 спортсменок - переможці і призери чемпіонатів Європи, світу, міжнародних турнірів, володарі спортивних титулів держав та учасниці Олімпіади.

Національну збірну України представляли 6 боксерок, серед яких ковельчанка Тетяна Коб. Впродовж п'яти днів проходили напружені поєдинки. У ваговій категорії 51 кг наша землячка виборола для команди України єдину золоту медаль. Тетяна виграла три поєдинки і перемогла Сівару Татжикулову (3 : 0), Жайну Шекербекову, учасницю Олімпійських ігор та чемпіонку Азії (3 : 0). У фіналі зустрілася з Назим Казийбай, дворазовою чемпіонкою світу та чемпіонкою Азії, бій закінчився з рахунком 2 : 1.

За підсумками турніру збірна України, крім “золота” Тетяни Коб, здобула срібну медаль у ваговій категорії 54 кг та дві бронзові нагороди у вагових категоріях 75 кг та + 81 кг.