Владика Михаїл про Миколу Романюка: Напевно, Богу такі працівники потрібні на небі

05 Лютого 2017
Сьогодні Луцьк прощався із міським головою Миколою Романюком, який після важкої хвороби пішов із життя. Йому було 58 років.

Тисячі людей прийшли віддати йому останню шану. Відспівали міського голову у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Чин похорону очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: СЛЬОЗИ ТА ОПЛЕСКИ: ЯК У ЛУЦЬКУ ПРОЩАЛИСЯ З МИКОЛОЮ РОМАНЮКОМ

Владика Михаїл розповів, що був знайомий з Миколою Романюком ще з 2004 року, коли той працював у «ПриватБанку». Згодом співпрацювали, коли Романюк був на посаді голови Волинської ОДА, а потім – міським головою Луцька.

«Згадую його лише з доброї сторони. Незважаючи на минуле, на його діяльність, людина була досить близька до церкви. Він був глибоковіруючою людиною», - запевнив владика.Також митрополит пригадав, що при зустрічах Микола Ярославович завжди говорив про Україну і про місто.

«Людина, яка була одержима містом. Я знаю, був у нього випробувальний момент – куди піти і що робити. Він сказав: «Я хочу для міста щось залишити, щось зробити, щось змінити в цьому місті». Якщо зараз є море звинувачень чиновникам, що вони тільки про себе дбають, то про цього міського голову я можу сказати, що він в першу чергу дбав про громаду. І він думав не вузько лише про свою територіальну громаду, а набагато ширше, про всю Україну – різні закордонні поїздки, його ініціатива була співпрацювати з Волновахою», - зазначив митрополит.При цьому, за його словами, напевне, сім’ї він найменше належав, адже часто затримувався на роботі майже до опівночі.

«По-євангельськи це звучить так: «По ділах їх пізнаєте їх». Людина змінила свої погляди та стереотипне мислення колишнє. Він любив місто, дбав про місто і завершив своє служіння на робочому місці. Тільки слова похвали я можу сказати про шанованого мого друга, міського голову Миколу Романюка. Напевно, Богу такі працівники потрібні на небі, тому що Він покликав його до себе в достатньо молодому віці – коли чоловік в розквіті сил та має багато планів сил та достатньо життєвого досвіду», - зауважив Михаїл та закликав вірян щиро молитися за спокій його душі.


[caption]
Попрощатися з Миколою Романюком прийшли тисячі лучан[/caption]0

Читати ще

Коментарі

Пупо

Батюшка? Які такі працівники

лучанин

Батюшки, цього року 500 р

св. Миколай

Там і такі як ти потрібні теж

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter