Візит Онуфрія на Волинь пройшов без конфліктів

10 Травня 2016
Фото: із сторінки Facebook Валентина Марчука

Волинь відвідав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Як розповів «Таблоїду Волині» прес-секретар Володимир-Волинської єпархії, протоієрей Володимир Мацур, цей візит приурочений до 20-річчя відновлення древньої Володимир-Волинської єпархії і відзначення дня пам'яті Всіх святих землі Волинської.

«Це унікальна подія для Волині. Володимир-Волинська єпархія – одна з найдревніших, взагалі найперших у Київській Русі, поряд із Київською, Новгородською та іншими. І вона була відновлена рівно 20 років тому – 10 травня 1996 року», – сказав протоієрей.

9 травня Митрополит Онуфрій очолив Всенічну на честь свята Всіх святих землі Волинської у Свято-Успенському Святогірському монастирі села Зимне та звершив Божественну літургію в Успенському кафедральному соборі Володимир-Волинського.

За словами протоієрея Володимира Мацура, візит пройшов спокійно та ніяких конфліктних ситуацій не виникало.

«Митрополит Онуфрій – духовний пастир, а не політик. І він відвідав Волинь, щоб сказати слово не про політику, а про Воскресіння Христове, про святих землі Волинської. Наша земля зібрала цих угодників і принесла Богові, як великий дар, а наше завдання – берегти пам'ять про них. Саме про це говорив Митрополит у своїй проповіді», – прокоментував прес-секретар Володимир-Волинської єпархії.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter