Відверті розповіді, музична атмосфера та філософія романтика — концерт Сергія Бабкіна у Луцьку

04 Жовтня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Наталка Мазепа


До Луцька 3 жовтня завітав у рамках масштабного туру Україною харків'янин Сергій Бабкін. Виступав артист з програмою “15 Rоків” у Волинському драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Широкому загалу Сергій відомий як тренер 7-го сезону вокального конкурсу “Голос країни” та учасник шоу “Танці з зірками”. Крім того, актор за професією, учасник гурту “5'nizza”, а ще – талановитий автор та неймовірний виконавець.

Розпочав музикант свій концерт із першої та символічної пісні “Ах,как мало нам для счастья надо" . Вона стала для артиста знаковою. Саме написавши її, він зрозумів, що хоче працювати у цьому руслі й надалі.
“Рівно 15 років назад у жовтні 2002 року я вперше прийшов на студію звукозапису, аби записати свої пісні. Всі пісні, які були у мене на той момент. Їх було 30 штук. Я вирішив, що хочу їх записати на компакт-диск, щоб вони у мене просто були. На всякий випадок”, — усміхався розповідаючи Сергій.
“Дуже приємно, я так вважаю, що є люди, які вперше прийшли на концерт — це завдяки, зрозуміло чому… Тут є ті, хто дивиться “Танці з зірками”, хто бачив “Голос країни”. Тим людям, які спочатку стежать за творчою діяльністю, я їм дуже вдячний та дуже люблю їх. Але новенькі, знаєте, як у класі. Коли приходять новенькі їм треба цікаве щось розповісти... Розкажу трішки про себе. Я закінчив Харківський університет театрального відділення — актор театру і кіно. Музична освіта — це сім класів школи — за класом флейти. На гітарі — самоучка. У 12 років взяв уперше в руки і почав щось там шукати”, — додав артист.
Виступ музикантів відбувався під щирі розповіді співака про себе, свої пісні та членів його творчої команди. По мірі того, як проходили роки та змінювалися пісні, творча команда Сергія збільшилася від двох людей — він та хлопець, якому музикант запропонував ще у студентські часи спільну працю — до шести різногранних музикантів, які на сцені утворюють єдине музичне ціле.Артист частенько жартував та спілкувався з публікую, яка охоче підтримувала його ініціативу бурхливими оплесками та гучними вигуками.Поділився Сергій й історією свого знайомства, першого поцілунку та таємного вінчання з дружиною, партнером та концертним директором – Сніжаною або, як ніжно називає її артист, Снєжкою.

Кожну пісню співак проживав на сцені, а глядачі, ніби опинялися всередині цієї історії. Акторські здібності Сергія не могли залишитися не поміченими, так само як і романтика та мелодійність його гармонійних пісень. Композиції Бабкіна часто-густо супроводжували захопливі вигуки “Браво!”.

“Пісні пишу сам. За весь час є три тексти не моїх. Я потім про це розповім...”, — ще на початку концерту зауважив музикант. Один з таких текстів — “Ще осінь зовсім молода”, автор якого Федір Савлук. Сергій склав мелодію на текст. Присвячена вона пам'яті легендарного волинянина — В'ячеслава Хурсенка. Бабкін зауважив, що для нього велика честь виконувати її саме тут.

Також тішив Сергій своїх прихильників невипадковими піснями, кожна з яких має власну історію, зокрема “Не уходи”, “Пробач мені”, “Але”, “Привіт, Бог”, “Сокровище”, “Злива”, “Молодость”.
Після закінчення концерту глядачі не хотіли відпускати артистів. Оплески та гучні скандування “на біс” повернули музикантів на сцену. Вони виконали ще дві пісні.
Сергій Бабкін побажав усім щастя та вкотре подякував. Цього разу ще й за нові знайомства.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]


0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Це той, що в маскві виступає?

N.

Хороший концерт был, Сергей

Надія

Це той хто в Україні живе і

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter