​Відпочинок із димком у Луцьку

20 Листопада 2017
Існує багато теорій, хто першим вигадав спосіб розслаблятися, проводити гарно час та позбавлятися проблем через такий доволі незвичайний процес як куріння кальяну.

Його курили під час званих обідів, важливих переговорів та прийняття доленосних рішень, він розслабляв і мирив ворогів. А якщо хтось відмовив господарю дому в розкурюванні кальяну, то це вважалося найбільшою неповагою.Кальян був настільки популярним у дам з вищого суспільства початку XX століття, що страшенно модним вважалося уже тільки сфотографуватися з ним.

Куріння кальяну є справжнім мистецтвом, яке не поступається за складністю та символічністю церемонії чаювання. Має значення і те, наскільки ви спокійні і неспішні, і те, з яким настроєм тримайте трубку, і те, про що думаєте у цей момент.

Луцький кафе-бар «KRAFT» із найпершого дня роботи відомий своєю високою планкою якості і «димності» кальяну. Атмосфера закладу та індивідуальний підхід до створення кожного кальяну вже давно завоювали серця гостей та друзів.
Власне KRAFT працює вже трішки більше року, впродовж якого незмінно радує і дивує всіх поціновувачів кальянної культури, а також постійно оновлює, розвиває свою кухню та бар європейського зразка.«Саме тому до дружньої Kraftfamily варто завітати не лише на всім відомий якісний та димний кальян, а й на експерементальну кухню і великий, цікавий коктейльний бар!», – гостинно запрошують у закладі.
Детальніша інформація на сторінці закладу у Facebook.

вул. Кравчука 15-ж,
099 193 6218


Ексклюзивний димний кальян розкурюють і на найвищій точці Луцька – закладі «SkyBar Family».Смак легендарного італійського вина, вишукані страви від кращих кухарів, кращі диск-жокеї міста та густа пара смачного кальяну – усе це чекає лучан та гостей міста, які прагнуть знайти відпочинок у затишному куточку.

У закладі представлений широкий асортимент табаків: Альфакер, Балі, Щербетлі, Фумарі, Флейм, Бьорн, Лаву. Також, доступні кальяни з фруктовими чашами та охолоджувачами.Вартість кальянів стартує від 160 грн.

«Ми швидко приймаємо рішення, тому що керуємося лише одним критерієм – чи стане SkyBar Family від цього ще кращим. Ми прагнемо готувати найсмачнішу їжу, забезпечувати найкращий сервіс, влаштовувати найгучніші імпрези. На цьому побудована уся філософія закладу», – діляться у «SkyBar Family».Досвід кальянників закріплений за такими відомими раніше закладами як "Золото" і "Севен". Підхід у виборі тютюну та смаків для кожного гостя індивідуальний, адже у закладі прагнуть надавати якісний сервіс та максимальне задоволення при курінні кальяну.
Детальніша інформація на сторінках закладу у соцмережах Instagram та Facebook.

пр. Волі 42 (8-й поверх)
+38066 241 3322​


Смачні коктейлі, соковиті бургери та димні кальяни пропонує лучанам кальянний клуб «Хаббл Баббл».
«У нас справжня цінність і таємний сенс заховані в кожному кальяні. Щоб їх зрозуміти, необхідно сповна насолодитися дивовижною палітрою смаків і ароматом авторських міксів. Тільки тоді перед Вами відкриється вся магія кальяну», – зазначають у закладі.Крім того, кальянний клуб «Хаббл Баббл» запрошує відсвяткувати дні народження, корпоративи та інші свята. Також тут запропонують кімнати обладнанні Sony PlayStation і окрему кімнату, в якій є безліч настільних ігор.
Цей заклад об’єднав у собі все – привітний та досвідчений персонал, приємну атмосферу, димні кальяни, смачну кухню та хорошу коктейльну карту. Кожної п’ятниці та суботи в закладі запалює вечір DJ, а фотограф робить знімки на пам’ять.

Бронювання столиків за телефоном 066 085 9575.
Адреса Київський майдан,
1.Детальніша інформація на сторінках закладу у соцмережах Instagram та Facebook.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter