Відомо, як покарали луцьку муніципалку через скандал з відпусткою

20 Грудня 2016
Директору департаменту муніципальної поліції Луцька Юлії Сиротинській відтермінували присвоєння чергового рангу чиновника.

Про це йдеться у відповіді Першого заступника міського голови Тараса Яковлева на депутатське звернення голови фракції «Народного контролю» Павла Данильчука, про це йдеться на сторінці «Народного контролю» у Facebook.

Нагадаємо, що Юлія Сиротинська під час оплачуваної відпустки, у яку її відпустили задля навчання у Львівському відділенні академії державного управління, подорожувала за кордоном. Про випадок помітив і повідомив Павло Данильчук. Тож він звернувся за поясненнями до заступника міського голови.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗАМІСТЬ СЕСІЇ – ЄВРОПА: ЛУЦЬКА ЧИНОВНИЦЯ ОБДУРИЛА ЖУРНАЛІСТІВ

Водночас Тарас Яковлев повідомив, що «Юлія Сиротинська, згідно з наданим з нею поясненням, втратила довідку про участь у сесії слухача Львівського регіонального Державного управління Національної академії державного управління при Президентові України».

«За час перебування у додатковій відпустці у зв’язку із навчанням директору департаменту муніципальної поліції було виплачено 2654,15 грн. Відповідно до поданої нею заяви ці кошти будуть утримані із заробітної плати», - повідомляють у міській раді.

Як покарання до Сиротинської застосують захід дисциплінарного впливу - затримають на три місяці присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.


0

Читати ще

Коментарі

Лучанин

В номральній країні за такі

думка

"...втратила довідку про

абракадабра

от, скотиняка! а розпинається

ЧОМУ!!!!!!!!!!!!!

чому батьків не викликали, не

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter