Від «красной звезды» до жовто-блакитної стрічки: історія луцької дитячої залізниці

18 Жовтня 2015
Луцька дитяча залізниця, одна з найменших в Україні, яка була побудована в середині минулого століття, за роки зазнала чимало змін.

Користувач соціальної мережі «Facebook» Roman Moiseyuk розмістив на своїй сторінці світлини Луцької дитячої залізниці у різні відрізки часу. На цих фотографіях можна побачити як відкривалася колія, які поїзди курсували нею. А також зануритися у світ спогадів та ностальгії.

На одній з фотографій, очевидно з відкриття колії, на будівлі висить табличка з написом «Хай живуть 37 роковини Великої Жовтневої соціалістичної революції». Це свідчить про те, що вона була запущена 1954 року.

Ще одна картинка: маленький хлопчина в охайному мундирі з білим жакетом та елегантним кашкетом на голові урочисто перерізає стрічку перед поїздом в день відкриття

Пропонуємо вам переглянути, як поїзди луцької дитячої залізниці еволюціонували від паровозів із червоною зіркою спереду до сучасних поїздів із жовто-блакитною стрічкою.

[caption]
Будівництво колії[/caption]

[caption]
Відкриття луцької дитячої залізниці[/caption]
[caption]
Маленький хлопчина в охайному мундирі з білим жакетом та елегантним кашкетом на голові урочисто перерізає стрічку перед поїздом в день відкриття[/caption]0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter