Ветерани «Волині» перемогли «Карпати» у західноукраїнському дербі

13 Листопада 2015
Ветерани луцької «Волині» у принциповому матчі здолали команду зі Львова. Матч 12 листопада відбувся з нагоди свята футболу, організованого Фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Хоч матч і носив статус товариського, на газоні «Авангарду» точилася безкомпромісна боротьба. Початок матчу команди розпочали із розвідки. Після цього волиняни почали демонструвати «зеленим левам», що саме вони є господарями поля. «Волинь» заволоділа ініціативою і гол не забарився: Володимир Дикий ефектно завершив комбінацію, яку розпочав Віталій Кварцяний.

Не встигли «Карпати» оговтатися від пропущеного м’яча, як круглий знову влетів у їх ворота. Василь Кохановський результативно завершив свій сольний прохід по правому фланзі атака. Фан-сектор заспівав пісень, підганяючи кумирів-ветеранів уперед, але рахунок першого тайму не змінився.

На другий тайм зелено-білі вийшли із бойовим настроєм, що втілилося у два забитих м’ячі. Однак до того рахунок на табло дозволяв господарям поля на класі довести матч до логічного завершення. У підсумку, волиняни перемогли своїх колег-ветеранів зі Львова з рахунком 3-2, продемонструвавши, що у старожилів луцького футболу є ще порох в порохівницях.