У луцьких школах пролунали останні дзвінки. ФОТОЗВІТ

29 Травня 2015
Останній день навчання луцькі школярі традиційно провели на урочистих «лінійках». Дякували вчителям, отримували табелі успішності і грамоти-подяки, випускали патріотичні кульки в небо, символічно дзвонили «останніми дзвониками», демонстрували таланти.

«Таблоїд Волині» завітав на подвір’я кількох луцьких шкіл, аби зафіксувати останній шкільний день.

Програма прощання із школою на літо – стандартна. Спершу – слово директора та віп-гостей з числа представників влади, депутатів, поважних батьків-дідусів. Затим – художня самодіяльність школярів: танці, співи, вірші. Слова прощання від вчителів, слова подяки від школярів і батьків.

Віднедавна обов’язковий атрибут кожного «останнього дзвінка» – випускання жовтих і блакитних кульок в небо. Школярі – милуються, а дорослі знають, в чому «підвох» цієї символічної процедури: шкільні дні більше не повернуться і з часом з’ясується, що вони були такими ж легкими, яскравими і безтурботними, як відпущені у небо кульки.

Не обходиться тепер жодної шкільної урочистості без хвилини пам’яті за загиблими героями України. Кожна школа має ким пишатися: своїми вчорашніми випускниками та батьками сьогоднішніх школярів, які захищають державу на Сході.

Подвір’я шкіл не завжди здатні зібрати одночасно всіх учнів. Гімназія №4 має гарну традицію проводити урочистості на фонтанах навпроти входу у парк.

Найбільша за кількістю учнів школа №26 навіть не робить спроби розмістити всіх школярів на подвір’ї: «лінійки» проводять лише для 1,4, 9 та 11 класів, а решта учнів прощаються з навчанням в класах, під час останньої в навчальному році виховної години.

Із школою у цей день попрощалося 1 188 луцьких 11-класників. Цього року вони не матимуть шансів після урочистостей гідно відсвяткувати останній дзвінок. Адже завтра у них – ще більш відповідальна подія: випускні вечори.

Текст: Людмила ЯВОРСЬКА
Фото: Павло БЕРЕЗЮК
0

Читати ще

Коментарі

вік 1

цікаво, а чиможна підрахувати

мамалига

цноту вони втратили ще в 10

Weger

Чудовий фотозвіт

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter