У Луцьку закривають ще одну газету

06 Червня 2016
Ще один друкований волинський тижневик припинив своє існування. Відтепер газета «Відомості», яка проіснувала на теренах волинського медіа-простору понад 15 років, лишилася лише у електронному вигляді.

Цю новину повідомила редактор «Відомостей» Галина Федоренко на своїй сторінці у Facebook:

«Вітаю всіх колег та читачів з Днем журналіста! Цього дня хочу побажати всім нам більшої об'єктивності та незалежності, які є ключовими елементами роботи кожного ЗМІ.

Історія газети «Відомості» почалась у далекому 2000 році. Пригадую, як друкувались перші чорно-білі номери газети, як змінювався технологічний процес верстки і написання новин, покращувалась якість продукту. У 2008 році «Відомості» запустили першу версію веб-сайту і тоді ще ніхто з нас цю подію серйозно не сприймав.

Пройшло вісім років і зараз наш сайт відвідує більше 250000 читачів на місяць. З іншого боку, ми стикнулися зі зменшенням попиту на друковану версію газети. Розуміючи, що за 16 років повністю змінився спосіб отримання новин, змінились технології, вимоги і потреби читачів, ми прийняли рішення відмовитися від друку газети на папері та повністю зосередитися на електронній версії «Відомостей». Еволюція та розвиток технологій ставлять перед журналістами все нові вимоги до інформаційних продуктів і «Відомості», як завжди, ідуть в ногу з часом.

До зустрічі в мережі», - написала у своєму дописі Галина Федоренко.
0

Коментарі

Ура

Ну нарешті

лучанка

А чого ви держите районні

Читачка

Це була одна з найкращих

Валентин

Сподіваємося, що електронна

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter