У Луцьку відкривали новий магазин із шампанським, живою музикою та делікатесами

22 Березня 2016
Правило «зустрічають по одягу» працює не тільки для людей. За зовнішнім виглядом перші емоції отримують від усього – від подарунків, від їжі, від товарів у супермаркеті.

Як забезпечити презентабельний вигляд будь-якій речі знають у «Магазині упаковки», що віднедавна працює у Луцьку за адресою: вулиця Гребінки, 12 (недалеко від перетину Набережної із спуском від «Променя» – вулицею Яровиця).

«На ринку пакування ТзОВ «Луцьккартон» – уже майже дев’ять років. Але в роздріб ми прийшли нещодавно, для нас це усе – по-новому. Адже до цього нас спонукали мешканці нашого міста. Придбати в роздріб потрібного розміру упаковку за гарними цінами і все в комплексі практично – нереально. А потреба є», – розповіла власниця магазину Юлія Колеснік.

[caption]
У «Магазині упаковки» – коробки, футляри, паперові пакети, підручні засоби, щоб власноруч запакувати потрібну річ – від невеличкої канцелярської скріпки і до слона[/caption]

Презентували крамницю у кращих традиціях святкування – із живою музикою, друзями та шампанським.

[caption]
Гості не оминули нагоди вивчити асортимент упаковок[/caption]

«На другому поверсі магазину у нас – оптові товари, на першому – роздріб. Наша особливість – працюємо із гофрокартоном – популярним у світі пакувальним матеріалом, що вирізняється малою вагою, низькою ціною, але високими фізичними властивостями. Крім того, що у нас є широкий асортимент готових коробок, футлярів, картонних гільз та кутників, ми також виготовляємо упаковку і на замовлення», – розповіла заступник директора магазину Діана Олійник.

«На перший погляд наш логотип сприймають як равлик, хоча у ньому закладений глибший зміст. Закручений круг з хвилею – це гофрований картон, а внизу – це листок, адже папір виробляється з деревини. Хоча ми вже за стільки років звикли позитивно реагувати на равлика», – зазначила власниця магазину.

[caption]
Власниця магазину Юлія Колеснік[/caption]

Для гостей власники магазину організували фуршет із вишуканими стравами, а частувати шампанським і вином запросили сомельє із виномаркету «Wine Time».

[caption]
Розкішний фуршетний стіл склали із палетів: оригінально, стильно, та головне – не відступаючись від концепції магазину[/caption]

[caption]
Шампанське для фуршету обирали професійні сомельє[/caption]

Крім того, на відкриття організатори принесли і шматочок пристрасної Іспанії: пригощали іспанським вином і їхньою традиційною стравою – в’яленим хамоном.

«На сьогоднішній день упаковка вийшла за традиційні межі. Наразі папір, картон і все, що витікає звідси, використовують як дизайнери, флористи, так і різні мистецькі студії. Сьогодні хочемо висловити особливу подяку пані Ользі Грицюк, керівнику мистецької студії «Оle-аrt» за прекрасні витинанки, виконані її учнями з нашого матеріалу. З її допомогою ми хотіли показати, які чудеса можна робити з простого», – розповіли представники магазину.

[caption]
Привітати із відкриттям магазину прийшла і керівник мистецької студії «Оle-аrt» Ольга Грицюк[/caption]

[caption]
Краєзнавець Василь Ворон[/caption]

[caption]
Громадський активіст Володимир Павлік[/caption]

[caption]
Серед гостей були присутні як друзі і клієнти, так і постачальники, провідні виробники різних видів упаковки в Україні[/caption]

На вечорі виступав луцький гурт Fusion friends, клавішником у якому є працівник «Магазину упаковки» – менеджер із постачання Костянтин Жуга.

[caption]
У гурті Fusion friends грає працівник «Магазину упаковки»[/caption]

«Мовчазним девізом нашої компаніє бути найкращими, тому і в своїй роботі вибираємо найкращих партнерів. Колектив «Магазину упаковки» дуже вдячний «Wine Time», «BAKERY&WINE» в особі пані Мирослави Шевченко, а також гурту «Fusion friends» за якісно виконану роботу, ви кращі!» – подякувала Юлія Колеснік партнерам.

[caption]
Колектив «Магазину упаковки» – молоді і творчі люди[/caption]

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter