Успішно!

​У Луцьку навчать робити креативні речі із плівки

Аніматор Роман Дзвонковський проведе майстер-клас і зустріч до фестивалю анімації «Задзеркалля-2017» у Луцьку.

Про це інформують у громадській організації «Імаго».

12 серпня у приміщенні Молодіжного Центру Волині (вул. Градний Узвіз, 5) о 12:00 пройде зустріч із аніматором Романом Дзвонковським.

Того ж дня у Креативній Лабораторії студії «Імаго» (вул. Винниченка, 67, 6-й поверх, 602 кабінет) о 17:00 пройде перший дофестивальний майстер-клас від митця. На всіх охочих очікує 2 години роботи із досить незвичним матеріалом –плівкою. Цей майстер-клас стане унікальною подією, адже раніше в Луцьку такого не проводилося.

Під час майстер-класу в Луцьку аніматор навчить гостей заходу вправлятися із плівкою, зможе допомогти кожному створити щось креативне та дасть поради для творчого розвитку. Окрім того,  на зустрічі Роман презентує декілька своїх робіт, розповість про власний досвід stop-n-motion анімації, щоб наочно показати усім охочим, як створюються короткометражні анімаційні фільми.

Узяти участь у заході може будь-хто віком від 14 років. Усі необхідні матеріали для майстер-класу забезпечуються ГО «Імаго». Вхід на майстер-клас вільний, але кількість місць обмежена – їх усього 15!

[img data=def]05_08_2017_419380847/roman_dzvonkovskyy.jpg[/img]

Ті ж, хто хоче просто поспілкуватися з Романом у рамках зустрічі мають більше шансів потрапити на подію – кількість місць аж 35!

Участь в обох заходах можлива за умови реєстрації за посиланням (потрібно вказати на котру з двох подій Ви хочете прийти).
 
Роман Дзвонковський – засновник студіЇ-майстерні «Dzvonk motion», відеодизайнер, асистент режисера знімальної групи документального кінопроекту «Жива ватра», професійний тренер-аніматор міжнародних польско-українських проектів. Митець неодноразово співпрацював із такими відомими компаніями, як «ICTV», телеканал «ZIK», «Wacom», «Lislis» та з багатьма іншими.