У Луцькому зоопарку відзначили «Свято гарбуза»

24 Жовтня 2016
Фото: Олег МІТКЕВИЧ

Маленькі лучани мали змогу потрапити на справжнє гарбузове свято, яке проходило цієї неділі у Луцькому зоопарку. Дітлахи та їхні батьки куштували смачну кашу з гарбуза, брали участь у цікавих майстер-класах та спостерігали за показовою годівлею тварин.
Фотозвіт оригінального свята показали на сторінці Луцького зоопарку у Facebook:

«М’ясо у гарбузах – для тигрів, солодка гарбузова каша – для відвідувачів. На додачу до цього – веселі аніматори, майстер-класи із петриківського розпису та бісероплетіння, показові годівлі і подаруночки для найменших. А ще – безліч позитиву та чудова осіння погода, які ніби сприяла проведенню у нас сьогодні Свята гарбуза, яке ми влаштували з нагоди першої річниці роботи після реконструкції у рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони в Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму».

Любі друзі!

Вже вкотре на території КП «Луцький зоопарк» відбулося свято для наших юних та маленьких відвідувачів. Щоправда, як свідчать ваші відгуки та наші світлини (до речі, знімкував Олег Міткевич), задоволення та радість принесло це дійство і дорослим.

Розпочали ми забави із майстер-класу з петриківського розпису. Тут аж зорганізувалася черга. І щойно малювати-розфарбовувати закінчувала одна дитина, як її змінювала інша. Власноруч створені шедеври їхні автори забирали на згадку додому.

А потім наші гості тішилися з показової годівлі пеліканів. Ті, як ми вже вам розповідали, їдять тільки рибу. Причому якщо не зловлять поживу на льоту, то потім легко піднімають її з землі, адже мають для цього спеціально загнутий дзьоб.

Після птахів естафету розваг «підхопили» тигри. Працівники зоопарку принесли у порожній прогулянковий вольєр цих хижаків гарбузи, заздалегідь напхані м’ясом. Тож коли смугастики спробували дістати поживу, радощам і дорослих, і дітей не було меж. Тварини аж ніби розуміли свою місію, тож для задоволення відвідувачів майстерно розправлялися з гарбузами та влаштовували такі собі «розбірки» за один шматок харчу, хоч на землі їх було чимало.

Коли годівля закінчилася, до дітей прийшли Маша і Ведмідь (по секрету скажемо дорослим, що то аніматори нашого постійного партнера недільних розваг – Карамболь Студія свята). Конкурси, розваги, рухливі ігри – малеча ні на секунду не давало спочинку улюбленим героям. І якщо комусь із вас було трохи прохолодно, то наступного разу просто долучайтеся до розваг. Бо поділимося таємницею – з Ведмедя після приємного проведення часу із нашими малюками зійшло сім потів.

До речі, у цей час поціновувачі рукоділля займалися на майстер-класі із бісероплетіння – вчилися творити красу та розуміти, наскільки кропіткої праці вона потребує.

А ще ми зорганізували частування. Причому кухарями у цей недільний день стали люди, від роботи яких значною мірою залежить функціонування нашого зоопарку. Адже неймовірно смачний чай і запаморочливо-неповторну гарбузову кашу зварили бухгалтери нашого комунального підприємства. (До речі, пригадуєте свято Івана-Купала? Тоді куліш та чай теж були їхніх рук справа).

Та що тут говорити! Зізнаємося: кожне наступне свято змушує нас відкривати в собі нові і нові таланти. Усі фотозони (в тому числі й сьогоднішня), композиції у вазах-гарбузах – то справа рук наших людей. А ті квіточки із цукерочками, які ми вручали наймолодшим гостям, «вартували» двох тижнів роботи співробітниці нашого зоопарку. Причому за схемою «всіх вклала спати – і роблю, що хочу».

А щоб нагадати, як і з чого починалися ці зміни, які дозволяють нам нині називати Луцький зоопарк місцем найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста, ми підготували фотостенд зі світлинами, що показують зоопарк до і після реконструкції.

Підсумовуючи написане, висловлюємо щиру вдячність усім тим, хто нам допомагає, підтримує, відвідує і поширює позитив про роботу нашого колективу. Тих, хто ще не був у нас, – ласкаво просимо. Тим паче, що попереду – багато цікавих дійств. Слідкуйте за анонсами на нашій сторінці!»

0

Читати ще

Коментарі

Анонім

Молодці!!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter