У Луцькому зоопарку – поповнення екзотичних тварин

23 Січня 2018
У зелених мавпочок, які мешкають у Луцькому зоопарку 3-й рік поспіль, - чергове поповнення.

І, як повідомляють на Facebook-сторінці зоопарку, це «хлопчик».

Нагадаємо, у жовтні 2015-го з нагоди відкриття після реконструкції харківський «Екопарк Фельдмана» подарував Луцьку двох зелених мавпочок.

«Це означає, що вертаються мавпи, яких не було у нас протягом минулих двадцяти років», – зазначила тоді директор підприємства Людмила Денисенко.А березень 2016-го приніс щодо цих тварин першу гарну звістку – у пари, яка замешкала у Луцькому зоопарку, народилося дитинча. Маля (самця) назвали Аватаром. І вже у грудні того ж року у нього з’явилася сестричка – Санта. Сімейство стало надзвичайно популярним серед відвідувачів. І не лише тому, що тваринки – екзотичні. Спостерігати за стосунками у цій родині – особливе задоволення. Тож і відвідувачів поблизу їхнього вольєру – завжди чимало.
А на завершення 2017-го зелені мавпочки потішили черговою гарною новиною – поповненням у цих приматів. Маля народилося на початку грудня. Про новину не повідомляли, аби не злякати батьків чи малят надмірною увагою відвідувачів.

"Повірте, що не зможете відірватися від вольєру, спостерігаючи, як мама піклується про маля, як оберігає сімейство татусь, як бавляться із найменшеньким його старші братик та сестрички. Кумедні та трепетно-ніжні зелені мавпочки чекають на вас, наші давні і нові друзі!", - щиро запрошують на гостину у зоопарк.

Провів родині фотосесію Олег Міткевич.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter