У Луцькому зоопарку оселилася екзотична різнокольорова корова

23 Липня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Луцький зоопарк, який цьогоріч уже став оселею для багатьох цікавих тваринок, має нового мешканця. Біля вольєру з ведмедями тепер приваблює зір велика різнокольорова корова.

Красива та оригінальна скульптура-лавка подобається усім відвідувачам. Вона може бути і місцем для перепочинку, і цікавою фотозоною. Тварина має дивовижне забарвлення: на ній зображені барвисті квіти на фоні неймовірної природи.Як розповіла директора Луцького зоопарку Людмила Денисенко, цю красуню вона запримітила давно, однак її ціна була аж надто високою. І удача пішла назустріч керівниці: як тільки пані Людмила дізналася, що на корову роблять майже 50% знижку, відразу забрала її до нової оселі.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter