У Луцькому замку відбудеться грандіозний бійцівський турнір

12 Червня 2017
Святкування Дня Молоді в нашому місті цього року обіцяє бути незвичайним, адже на лучан та гостей міста чекає грандіозна мега-подія! В Замку Любарта відбудеться Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Воїни Любарта». В запеклих протистояннях зійдуться представники клубів «Прайд», «Воїн», «Пітбуль» та «Легіон» із відомими бійцями з Азербайджану, Туреччини, Сербії, Білорусі і України! Вперше тренери та найбільш титуловані Луцькі спортсмени виступатимуть, як одна команда професіоналів та відстоюватимуть честь нашого рідного краю!

Впродовж цілого дня на глядачів чекатиме насичена розважальна програма, спортивні виступи та відкриті тренування, покази мод та професійні аніматори. Незвичними та смачними стравами обіцяють дивувати гостей старовинного Замку відомі Луцькі ресторатори та підприємці. Загалом програма розпочнеться 25 червня об 11 годині, а кульмінація заходу – професійні поєдинки – о 20:00.

Організатори заходу гарантують лучанам та гостям міста незабутні емоції, яскраві враження, смачну кухню та крутий відпочинок!

Також протягом червня лучани матимуть змогу спостерігати відкриті тренування професіоналів-учасників турніру, цікаві акції та розіграші, що проходитимуть в різних куточках нашого міста.Головний організатор турніру: Волинський регіональний Клуб бойових мистецтв «Прайд» за підтримки Професійної ліги змішаних єдиноборств «PROFC-Ukraine».

Офіційний партнер: ПП «Бош-Тепло».

Головні партнери: депутати Луцької міської ради Шкода Сергій Іванович та Авраменко Андрій Миколайович

Партнери: Ресторація «Гостина», ТМ «М’ясний Дар», «Printing-Луцьк», Обласна ШВСМ, Студія архітектури і дизайну «Domum Group», ПрАТ «Едельвіка», ТМ «Забіяка», ТМ «ПивБаза», ТМ «CoffeMania», Модельне агентство Марини Занюк.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter