У луцькій книгарні готували «шмарклі»

11 Серпня 2017
У Луцьку презентували першу науково-пізнавальну книгу.

У луцькій книгарні «Є» відбулася презентація «Цікавої хімії» - першої науково-пізнавальної книги українського автора - лучанки Юлії Смаль.

Юлія – хімік за освітою, письменниця за покликанням, мама трьох дітей по життю, відома українському читачеві художніми творами для дорослих та юних читачів.

«Цікава хімія. Життєпис речовин» - новий проект, що дозволив поєднати фахові наукові знання, художнє слово, педагогічний досвід. Сама презентація була мало схожа на сухе представлення книги, нехай і призначеної для дитячої аудиторії: авторка жваво розказувала про хімію в криміналістиці, кулінарну хімію, хімію від первісної людини, яка добула вогонь і спекла перші зерна, - до хімії як панацеї виживання людства у майбутньому.Усе це яскраво ілюструвала дослідами: надувала кульки повітрям і вуглекислим газом, фарбувала содовий розчин і молоко, ліпила різнокольорові шмарклі з двох видів клею, не забуваючи коментувати дійство на кшталт: «Люблю дітей - діти дуже люблять шмарклі. На відміну від дорослих, які зазвичай кажуть «фууу...».

Після такої презентації, мабуть, хімію полюбив кожен присутній. Дехто пошкодував, що колись не поталанило з учителькою в школі. Але точно ніхто не лишився байдужим — особливо наймолодші слухачі, а, значить, співтворчість Юлі Смаль та видавництва «Старого Лева» точно можна вважати успішною. До речі, у планах авторки на наступний рік — написання «Цікавої екології».
Закінчився захід традиційною автограф-сесією.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter