У Ковелі батьки отримували смс-ки від покійної доньки

10 Листопада 2016
Ковельчанка Ніна протягом тижня отримувала SMS від покійної доньки – її Іринка померла за загадкових обставин. У кишені жінка постійно носила ввімкнутий мобільний телефон доньки. Чекала на чергове СМС або дзвінок.

Моторошну історію на своїх сторінках розповідає тижневик «Сім’я і Дім».

«Ми поховали Іринку без діагнозу, – плаче Ніна Василівна. – Лікарі сказали, що такої хвороби, від якої Ірочка померла, взагалі у природі немає».

Напередодні Великодня студентка Рівненського держуніверситету Ірина готувалася до іспитів на бакалавра. Раптом у неї піднялася температура, ламало поперек, почала боліти спина. В університетській поліклініці діагностували легке запалення. Призначили пігулки з маззю. Але дівчині не кращало. За два дні змарнілу Ірину батьки забрали додому. Вона всихала на очах.

«Лікарі з Луцька сказали, що такого не буває, – пригадує матір. – У здорової дівчини віднімалися ноги, тіло крутило і вигинало в судомах. Вона засинала, лише коли я скроплювала її личко свяченою водою».

У лікарні в пацієнтки упав тиск. Медики вирішили, що почалася внутрішня кровотеча. З організму зникли два літри крові. «Щодня в Ірину вливали по 700 грамів донорської крові, – кажуть медики Ковельської міської лікарні. – На паперах аналізи нормальні, а пацієнтці стає все гірше».

Ірину відвезли до Луцька в обласну лікарню. На 40-й день після Великодня вона померла. Лікарі шоковані: напередодні смерті аналізи були, як у здорової людини. Тільки кров кудись зникла.

Мати забрала мобільник померлої доньки з лікарні й носила в кишені куртки. Наступного дня побачила на ньому два порожні СМС, які були відправлені по смерті Ірини. Одне було адресоване подрузі Юлії в місто Рівне, друге – на домашній телефон.

«А на ранок з Іриного телефону, що лежав на столі, прийшло таке ж порожнє повідомлення на мій номер, – каже Ніна. – Наступного дня, коли вся сім’я сиділа біля труни доньки, СМС з невідомого номера отримав мій чоловік. У ньому було написано «День Ірини». Ми згадали, що сьогодні ж її День ангела».

Після цього Ніна Василівна звернулася до ворожок.

«Вони сказали, що доньку звели зі світу відьма або енергетичний вампір. Начебто Ірі дали напитися мертвої води. А звідки беруться дивні СМС, не знають. Думаю, що Ірочка хоче нас про щось повідомити. Коли востаннє задзвонив телефон із прихованого номера, в слухавці було чути важке дихання. Потім жіночий голос промовив із паузами: «3-6-0-2-0-4». Затим зв’язок обірвався. Пробувала по тих цифрах дзвонити, але оператор повторював: «Такого абонента не існує». Досі гадаю, що би це значило», – гірко зітхає матір.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

РО

"Сім"я і дім" зписалися

Real cc

Що за х@#ню я тільки що

РО

кілька років тому(вже точно

Яіл

Хто писав цю херню..? Воно ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter