У центрі Луцька відбулася урочиста посвята у ліцеїсти

14 Жовтня 2017
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

У Луцьку відбулася посвята у ліцеїсти учнів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

На Театральному майдані міста зібралися педагоги, ліцеїсти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, представники влади та громадськості, аби в урочистій обстановці першокурсники склали присягу ліцеїста, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.


Привітати педагогів, учнів та їх батьків прийшли голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.Пам’ять Героїв, полеглих за волю України, вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до фотостенду Героям Небесної Сотні і загиблим учасникам АТО.

Звертаючись до присутніх, Григорій Пустовіт зауважив, що сьогодні 456 юнаків і дівчат отримали горде ім'я — ліцеїсти.

“Бажаю вам на цьому шляху, де перед вами виникатимуть складні випробування, перешкоди, впевнено долати їх. Ви стали ліцеїстами одного з найкращих навчальних закладів України. Життя дало вам шанс реалізувати себе як особистість, як офіцера, як патріота України. Не сумніваюсь, що кожен з вас скористається цим шансом. Крокуйте впевнено з високо піднятою головою. Пам'ятайте, що у житті не можна розслабляти, а треба натхненно вчитися”.

Для присутніх вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні підготували вокальні номери та показові виступи.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter