ТРЦ «ПортCity» придбав баян луцькому незрячому музиканту

26 Квітня 2017
Замість вкраденого інструмента незрячий вуличний музикант Сергій матиме новий. 26 квітня ТРЦ «ПортCity» придбав для музиканта, який грає біля закладу, баян.

Учора, 25 квітня, лучан сколихнула звістка про те, що незрячого вуличного музиканта Сергія вкрали баян. Його знає все місто, бо вже довгий час у погожі дні він грає поблизу торгово-розважального центру «ПортCity». Інструмент – єдине джерело заробітку чоловіка, який бореться із серйозною недугою.

Тож в.о. директора ТРЦ «ПортCity» Володимир Шаповалов від імені адміністрації торгово-розважального центру вручив Сергію новий баян. У рамках Року соціальних ініціатив ТРЦ «ПортCity» допомагає тим, хто потребує підтримки та піклування, тому керівництво не могло пройти осторонь біди, яка, до того ж, трапилася неподалік від закладу, і придбала музиканту новий інструмент.

Баян Сергій обирав сам, адже виконавець повинен відчувати інструмент не тільки за фізичними характеристиками, матеріалом деталей, але й за звуком. Обраним «Атлантом» він задоволений і попросив дозволу у спекотну погоду сидіти у затінку ТРЦ «ПортCity». Для Сергія виділять місце, яке буде зручним і для музиканта, і для перехожих.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter