ТОП-8 кращих місць в Луцьку від М’яча Дредбола

17 Лютого 2016
Днями у Луцьку побував улюбленець публіки шоу-мен, ведучий фестивалів, MC, екс-діджей «Радіо Трек», ведучий на радіо «Вголос», вокаліст гурту « Ворст» та екс-вокаліст гурту «Мій Батько П'є» М’яч Дредбол.

Окрім того, що «робив дурниці» з відвідувачами вечірки до Дня Валіка в «Кораблику», він ще й встиг поділитись списком своїх улюблених місць у Луцьку з виданням NMJ.

Читати також: У ЛУЦЬКОМУ ПАБІ НА ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА РОБИЛИ ДУРНИЦІ

1-2 Фестиваль «Бандерштат» та пивний клуб «Кораблик»Мені дуже подобається Луцьк загалом, бо тут є фестиваль «Бандерштат». «Кораблик» і «Бандерштат» треба ставити на перше місце. Бо з «Кораблика» я почав дивитися Луцьк. Вже третій рік, напевно, сюди їжджу, час від часу споглядаю, що де є в місті.А взагалі в Волинську область і на луцькі землі я приїхав тільки завдяки фестивалю «Бандерштат» в 2008 році. Тоді ще зі своїм гуртом «Мій батько п’є». Тоді я вперше свідомо приїхав на Волинь. Фестиваль «Бандерштат» і «Кораблик» – це улюблені місця в Луцьку.

3. Картинг в «Адреналін сіті»Коли ще жив в Рівному, і не було чим зайнятися, коли соляра була дешевша, і долар був менший, ми могли ввечері сісти в Рівному в кафешці, посидіти, подумати і поїхати кататися на картинг в «Адреналін сіті» в Луцьк. В Рівному теж є картинг, але там він не такий хороший. Вони працюють тільки літом, на відкритих майданчиках на асфальті. Це не цікаво. Ти залежиш від погоди. Якщо дощ, ти не катаєшся. А в Луцьку це вирулює по повній програмі!

4. Вулиця Лесі Українки100-метрівка Лесі Українки, як її ще називають, яка насправді має 730 метрів, майже кілометр. Це точно мені подобається! Коли ти йдеш, то розумієш, що десь там в радіусі 200 метрів від тебе, від тої точки, де ти зараз перебуваєш конкретно, все шумить, їздять машини, а ти йдеш… Пішохідна зона, мінімум машин, максимум гарних будиночків. Тобто така приємна європейська зона.

5. Замок ЛюбартаСамо собою мені дуже подобається замок. Я взагалі дуже люблю замки, різні старовинні штуки. В мене взагалі є ідея (не знаю, чи знайду кількох придурків, які на це погодяться, і час, що дуже важко), щоб зібрати машину людей, десь 4-5 чоловік, і поїхати по замках і старовинних класних місцях Західної України. У Західній Україні найбільше скупчення цих замків. Тому замок Любарта 100 % потрапляє в ТОП.

6. Будинок архітектораБудинок з химерами, як ви його ще називаєте. Там архітектор живе, скульптор. Мої друзі вже умудрилися з ним познайомитися і бути не раз там в нього на території. Кажуть, що він дуже позитивна та комунікабельна людина, з якою дуже легко знайти спільну мову і можна напроситися в гості. Він завжди всіх радісно приймає. Треба якось добратися до нього.

7. Лютеранська кірха в готичному стиліЯ там був всього лише два рази, біля церкви. Вона мені нагадує наш Рівненський органний зал. Він також зроблений в готичному стилі, вони дуже подібні. Це крихта чогось такого рідного, рівненського на територіально волинській землі.

8. Район ГПЗРайон ГПЗ мені подобається, бо там Жуковська живе! Це найкрутіший гопніковський район. Навіть сама назва: хто знає, як розшифровується ГПЗ? Ніхто не знає! Там весело, і там живе Жуковська.

***
Мені подобається, що в Луцьку є багато комунікабельних, симпатичних, гарних дівчат. Багато друзів з’явилося за стільки часу. Я можу приїжджати сюди і не боятися десь загубитися, тому що є завжди з ким піти, куди піти і навіть в кого заночувати».
0

Читати ще

Коментарі

Що за прикол?

До чого тут картинг і

nahnah

ce ne shoge na reklamu!

Арр

М'яч крутий! Про яку рекламу

Що за прикол?

Або потрібно було вказувати

рол

хто це такий?...написали.

АСАВ

Справді, хто це такий? Хто

дред ЛОБ

ГПЗ-то є ДПЗ. і взагалі

Лучанка

Вам пороблено, чи що? Людина

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter