Успішно!

ТОП-5 найбідніших депутатів Луцької міської ради

“Свободівець” Богонос виживає із злиденними доходами, ремонтуючи комп’ютери. Ще один "злидень" - “укропівець” Бойко вважає, що “додаткові кошти - це його справи”, тобто не підлягають декларуванню.

Про це пишуть на сайті ЧЕСНО.

П’ятірку найбідніших депутатів склали двоє “укропівців”, представники "Самопомочі", Громадського руху "Народний контроль" та "Свободи".

[img data=def]12_05_2017_1733155522/bid.jpg[/img]

Депутат-свободівець Богдан Богонос в минулому році всього заробив 20 тис. 953 грн.

Це заробітна плата в ТОВ "Вог Рітейл".  Також, за інформацією в е-декларації, в  2016 році він придбав 12 соток землі у Великому Омелянику поблизу Луцька  за ціною 80 тис. грн. Ніякої інформації про майно і доходи дружини не вказав.  

"Те, що мені дали з бухгалтерії  на роботі, те я і вказав. Усі інші доходи – це такі собі кошти, які є досить дрібними. Там комусь комп’ютер поремонтувати і тд. Там по 50, 70 гривень може бути. Щодо землі, то цю землю ми купили не в 2016 році, а раніше, в 2008 році. На той час це було 10 тис. дол. Я брав кредит на 5 років, щоб її купити".

Депутат від УКРОПу Петро Бойко з дружиною в 2016 році всього заробили 35 тис. 312 грн.

Чоловік є власником об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Вікторія - Луцьк-1". Заробітна плата, отримана за місцем роботи у багатоквартирному будинку – 17 тис. 262 грн.  А зарплата дружини, отримана за місцем роботи у Волинському регіональному біблійному коледжі  - 18 тис. 50 грн. Також чоловік має квартиру в Луцьку.

"Так, це всі мої офіційні доходи. Те, що я заробив і задекларував. Поїдьте, подивіться, як я живу. В мене нема Мерседесів, нічого іншого. Я вказав те, що мене уповноважили. А те, якщо є якісь додаткові кошти, то це вже мої справи. Я офіційно зарплату отримав, податки сплатив і все. Квартиру я отримав, працюючи на Шовковому комбінаті. Раніше  давали всім, хто працював на Шовковому,  а потім приватизували і вона у нас у власності".

Його колега по фракції Юлія Дацюк проживає з чоловіком і двома доньками. Маючи невеликий сукупний дохід за минулий рік, її чоловікові вдалося зберегти 10 тис. дол. готівкою.

12 тис. грн доходу Дацюк заробила у фонді олігарха, голови Волиньради Ігоря Палиці "Тільки разом". Також вона отримала  13 тис. 220 грн одноразової допомоги при народженні дитини.

Тим часом чоловік заробив 22 тис. грн у ТОВ "Вог Рітейл”, 14 тис. грн пенсії та  має 100 грн процентів у ПАТ «Приватбанк». Готівкою чоловік зберігає 10 тис. дол.

Транспортних засобів у Дацюків, за даними декларації, немає.

"Я не вважаю, що це малі доходи. Тим більше, ми вказували в декларації заощадження, а є такі заощадження, які ми можемо не вказувати. От фактично на ці кошти ми і жили. У фонді Палиці я працювала за сумісництвом рік часу за цивільно-правовою угодою. А зараз вийшла з декретної відпустки і оформлена на офіційне повне працевлаштування".

Депутат від "Самопомочі" Тарас Шляхтич за основним місцем роботи в ТзОВ "Галичина –Табак" в минулому році отримав 15 тис. 324 грн. Ще задекларував 12 тис. грн процентів у "ПриватБанку".

Має депутат і заощадження в сумі 50 тис. грн. І ще  55 тис. грн – це кошти, позичені третім особам. Готівкою депутат зберігає 27 тис. грн.

Проживає з дружиною і сином. Доходів сім’ї не вказує.

"Фактично все, що заробив, показав в декларації. В мене в минулому році було більше власних збережень і дебіторської заборгованості.  Вона була повернута і частина з неї ще залишилася, що я теж вказав в декларації. Ви ж бачите, що в багатьох депутатів є великі накопичення , в мене їх нема, тому що я їх проїв, тому така ситуація. Дружина моя не працює. Зараз пише кандидатську, готується до захисту". 

Депутатка від "Громадського руху "Народний контроль" Анна Мовяк в минулому році задекларувала дохід в сумі 100 тис. 375 грн.

Вона проживає з чоловіком і чотирма дітьми.

Мовяк отримала 10 тис. 320 грн одноразової допомоги при народженні дитини, також 50 тис. 758 грн державної допомоги сім’ям з дітьми. Допомога по безробіттю чоловіку – 3 тис. 457 грн, зарплата, отримана за основним місцем роботи – 9 тис. 416 грн, виплати згідно з договором – 1424 грн.

Готівкою сім’я зберігає 25 тис. грн.

"Доходи задекларувала всі. У 2016 році підприємницькою діяльністю  займатися не мала можливості, тому доходи на рівні середньостатистичної сім’ї у Волинській області. Сказати, що мені катастрофічно не вистачало фінансів, я не можу. Можливо тому, що більшість продуктів харчування я не купую, є щось своє (із саду та городу), та й до кулінарних витребеньок моя сім’я не звикла. Дороговартісних товарів не купували та й не планували".