Співак MONATIK порівняв Луцьк із рідною сім’єю

27 Серпня 2017
Від сходу до заходу, від півночі до півдня України у кожного є особливе місце, яке закарбувалося у пам'яті, викликає приємні спогади і асоціюється з певними яскравими подіями у житті.

У День Незалежності України сайт ТСН.ua поспілкувався з вітчизняними зірками і розпитав їх про улюблені місця в нашій країні.

Співак із Луцька MONATIK розповів, що найбільше любить Київ, але й рідному місту відведене сокровенне місце в його серці.

«На щастя, зараз у нашої команди дуже щільний робочий графік. І просто прогулятися визначними пам'ятками міста, в якому ми перебуваємо, часом, немає можливості. Але в Києві, який став для мене і моїх близьких рідним, у мене є місце, в якому я завжди почуваюся затишно – це моя студія. Тут ми працюємо з товаришами, шукаємо нові рішення і проводимо більшу частину часу.Я шалено люблю Андріївський узвіз. Щоразу, коли хтось із друзів приїжджає до Києва, одразу ж веду їх гуляти саме туди. Дуже містичне місце – музей Булгакова. Я шалено вражений ним, тільки-но туди вперше потрапив. Звичайно ж, дуже люблю рідний Луцьк. Завжди прирівнюю його до рідної сім'ї. А Київ – це сім'я вже дорослої людини. Як кохана жінка», – розповів співак.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter