​Скільки вартує обід луцького депутата

03 Лютого 2016
Текст та фото: Сергій Олешкевич

Нелегка робота у депутатів Луцької міської ради – вирішувати складні питання про життя міста. Доволі часто доводиться сваритись, відстоювати свої та політичні інтереси, а також довго сидіти на одному місці під час сесії і то з однією перервою, здебільшого.

Після важких буднів, сварок та розмов під час сесії, обов’язково треба поїсти, щоб відновити сили. Відтак, журналісти «Таблоїда Волині» вирішили поцікавитись харчуванням обранців.

Найближче місце де можна перекусити – це їдальня Луцької міської ради, яка знаходиться у тому ж приміщенні, що й установа. Як з’ясувалось, туди ходять не тільки депутати Луцькради. Депутат Ківерцівської районної ради Анатолій Пушкін розповів, що загалом їдальня йому подобається, хоч він і не частий гість у ній.

«Я рідко буваю тут. Вирішив взяти собі супчик, вермішель з битком та хліб. Заплатив за все 21 гривню. Думаю, якби ціни були дешевшими, це було б не дуже гарно. Страви мені сподобались, більш-менш нормально все».

[caption]
Депутат Ківерцівської районної ради Анатолій Пушкін[/caption]

Депутат Луцької міської ради Андрій Козюра поділився, що ходить, як в їдальню для депутатів, так і в кав’ярню, що знаходиться поруч з міською радою.

«В депутатській столовій є один мінус – там проблеми з витяжкою. То ми з моєю політичною силою ходимо в Кава-клуб, кави попити, якогось млинця перехопити», – розповів він.

Стосовно ж столової міської ради, то її обранець охарактеризував просто: «Дешево, доступно, швидко».

Депутат Сергій Балицький розповів, що не є відвідувачем столової Луцької міської ради, він в обідню перерву полюбляє ходити в кафешки, що знаходяться неподалік.

«Я ще не бував в столовій міськради, ми ходимо в заклад, де раніше був бар «У Миколи». Я там беру комплексні обіди, за 28 гривень можна гарно перекусити», – поділився він.

[caption]
Так виглядають макарони у їдальні міськради[/caption]

Обранець Микола Дендіберін розповів, що є прихильником саме депутатської їдальні у міській раді.

«Ми обідаємо саме в цій столовій, бо вона нам подобається. Я завжди беру перше – український борщ, люблю харчо. На друге – гречка з підливою чи картопля», – сказав він.

Депутат також розповів, що в середньому платить за такий обід 25-28 гривень.

Якщо ж поглянути на ціни в депутатській їдальні , то виявляється, що вони дійсно дуже дешеві. До прикладу, за тарілку червоного борщу просять всього 4,95 гривень. Це найдорожча перша страва, яка є в міській їдальні. Така ж ємність квасолевого супу вартує 3 гривні 60 копійок.

Серед других страв найдорожче – це м'ясо в кислому соусі, його вартість 18 гривень 60 копійок. Найдешевше ж вартують тефтелі – 7 гривень 60 копійок.

Якщо клієнт їдальні в міській раді захоче не впадати в крайності, а взяти щось середнє по ціні, то він у нього є досить великий вибір – асортимент других страв тут доволі значний. Можна обрати біфштекс з яєчнею за 13,45 гривень або ж зупинити свій вибір на рибних ковбасках, що вартують 9,50.

[caption]
Асортимент других страв[/caption]

Перейдемо до гарніру, його вибір доволі невеликий – тільки три страви, але всі вражають своєю низькою ціною. Найдорожча з цих страв, картопляне пюре, можна придбати за 5 гривень 70 копійок, а тарілка каші коштує вдвічі менше – 2 гривні 20 копійок за порцію.

[caption]
Салатики на будь-який смак[/caption]

Компот, щоб запити всі ці страви, можна взяти всього за три гривні. Стільки ж вартує і стакан киселю.

Є в переліку меню також і кондитерські та борошняні вироби для любителів солодкого. Пончики з повидлом, капустою чи лівером можна придбати від 2,40 до 3,60 гривень.

Отож, найдешевший «комплексний» обід, що включає перше, друге та гарнір, можна придбати за 20 гривень 70 копійок. Якщо сюди додати шматочок хліба, що вартує 40 копійок, буде 21 гривень 10 копійок.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter