Рітейлерський івент світового масштабу: VolWest Group та SPAR Україна Корпорейшн на Канарських островах

24 Травня 2017
Щорічний Конгрес є головною подією у календарі SPAR. Він збирає разом партнерів SPAR з усього світу і поєднує в собі презентаційні сесії, відвідання магазинів і можливості набути корисні зв'язки і контакти.

Цьогоріч українська делегація від Інвестиційної Групи VolWest Group та SPAR Україна Корпорейшн, будучи рівноцінним партнером міжнародного бренду SPAR, долучилася до цього рітейлерського івенту світового масштабу.

Захід відбувся на острові Гран-Канарія (Іспанія) з 14 по 20 травня та зібрав у найбільшому експоцентрі Канарських островів Expo Meloneras 365 партнерів світової мережі SPAR з 36 країн.
Як розповіла Валентина Кушнірук, генеральний директор Інвестиційної Групи VolWest Group, Конгрес SPAR – це зустріч успішних, багатих, впливових людей світового рітейлу.

«На ньому, як і постійно у сім’ї SPAR, панує атмосфера відкритості, взаємодопомоги та активного обміну ідеями, інноваціями, кращими практиками та можливостями спільно зростати тому що кожен SPAR-партнер розуміє, що КРАЩЕ РАЗОМ», – зазначила Валентина Кушнірук.
У перший день Конгресу його учасники мали нагоду відвідати кращі магазини партнера SPAR на Гран-Канарія, де впроваджені інноваційні підходи та передові технології продажів – формати SPAR, SPAR Express та новинку SPAR Natural.

Концепція SPAR Natural відповідає найвищим прагненням споживачів до здорового способу життя, пропонує натуральні продукти, вирішує питання харчової непереносимості, пропонує широкий асортимент продуктів для веганів і вегетаріанців, а також органічні, вільні від глютену, злаків, лактози, цукру продукти.«В основу розробки формату SPAR Natural був покладений відомий вислів Гіппократа «Ваша їжа має бути Вашими ліками». Тому асортимент магазину, від овочів і фруктів до косметики та засобів гігієни, наповнений товарами, що сприяють оздоровленню людського організму та нормалізують процеси його життєдіяльності», – розповіла Валентина Кушнірук.Бізнес-сесії наступних днів Конгресу були складені з низки презентацій SPAR партнерів та спеціально запрошених спікерів, кращих фахівців у галузі рітейлу. Серед питань, що обговорювалися партнерами були демократичний підхід до співпраці бізнесу та громади; як задовольнити потреби нового покоління покупців; презентовані успішні стратегії, практичні кейси та інноваційні підходи до бізнесу. Значну увагу аудиторії акцентовано на розширенні програм КСВ та важливості людського капіталу як найціннішого ресурсу бізнесу.

Обговорювались також актуальні тренди комфортної покупки та споживання, адже важливим є не лише придбання продуктів, а й комфортність їх споживати. Зручність упаковки, граматура та зберігання продуктів – усе це важливі моменти для комфортного споживання продуктів покупцем. Під час бізнес-сесій були презентовані та обговорені також нові формати SPAR Natural та SPAR Enjoy.

Своїм досвідом та успішними проектами поділилися представники SPAR з Іспанії, Австрії, Норвегії, Нідерландів, Данії, Ірландії, Хорватії, Угорщини, Польщі, Росії, Китаю, Оману, Катару, Саудівської Аравії, Великої Британії, Італії, Словенії, Південної Африки, Франції, Таїланду та Албанії.

Учасникам Конгресу також була представлена виставка постачальників товарів, обладнання та концепції сучасних технологічних рішень для рітейлу.

Під час живого коворкінгу учасники заходу мали унікальну нагоду поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом та налагодити майбутні бізнес-проекти між партнерами з різних країн.
В рамках бізнес-сесії директор з розвитку SPAR International Девід Мур представив звіт мережі за 2016 рік. У своїй доповіді він, зокрема, зазначив, що 2016 рік став рекордним за ростом у 4, 5% протягом останніх 10 років. Протягом 2016 року, SPAR зайшов у п'ять нових країн та значно розширився у Китаї та Росії, відкривши 369 нових магазинів та збільшивши свій товарообіг до 33, 1 млрд. євро.

«Цей рекордний рік був обумовлений органічним зростанням мережі, успішними надбаннями та розширенням на нові країни. Успіх SPAR в 2016 році побудований на бренд-місії, яка заснована 85 років тому. Ця місія проста, але дуже ефективна – об'єднані зусилля приносять користь усім», – зазначив Девід Мур.

Довідка:

На сьогоднішній день SPAR - це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів, що працює в 42 країнах світу на 4-х континентах, налічує більше 12300 магазинів, в яких більше 370 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців. Товарообіг мережі SPAR за рік складає понад 33 мільярди євро.

VolWest Group – інвестиційна група, що працює на ринку приватного капіталу. Компанія заснована у 1992 році та працює у 15 видах діяльності. Основним завданням VolWest Group є ефективне стратегічне управління бізнес-проектами. Компанія інвестує в стійке зростання бізнесу Групи, спрямоване на збільшення його акціонерної вартості, диверсифікацію ризиків та лідерство на ринках присутності. Центральний офіс знаходиться у місті Луцьку.

Основними франчайзинговими інвестиційними проектами компанії є мережа супермаркетів «Наш Край» (15 років досвіду у ритейлі, 221 торговий заклад); мережа піцерій «Тарантелла» (7 піцерій, 3 – франчайзингові, 7 років досвіду); мережа гіперлокальних видань «Район.IN.UA» ( 8 видань, 3-франчайзингових, 1 рік розвитку).

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter