Радіо СіД FM стало більш доступним у смартфонах і планшетах

15 Січня 2016
Віднедавна радіо СіД FM стало зручніше слухати на смартфонах і планшетах. Радіостанція з’явилася у мобільному додатку Онлайн Радіо Yo!Tuner.

Нагадаємо, радіо СіД FM звучить в FM-діапазоні на частоті 102,4. На цій хвилі його можна слухати у Луцьку та у радіусі 40 кілометрів за містом.

Окрім того, СіД FM можна слухати в інтернеті, скориставшись плеєром, розміщеним на сайті радіостанції. Цікаво, що в інтернеті ця радіостанція мовить цілодобово, без щогодинної перерви, як у аналоговому діапазоні.

І ось тепер єдина комерційна радіостанція Луцька СіД FM стала доступною і власникам смартфонів та плашетів. Встановивши на гаджет додаток Yo!Tuner, просто з інтернету можна слухати величезну кількість радіостанцій - всього близько 6,5 тисяч радіо з цілого світу. Серед них більше сотні - українських.

Нагадаємо також, що з 30 листопада у Луцьку став доступним 3G-звязок від мобільного оператора Vodafone (колишній МТС). На швидкості інтернету, яку забезпечує цей оператор, мобільний додаток Yo!Tuner дає можливість абсолютно безпроблемно слухати радіо, в тому числі і СіД FM.

Завантажити додаток на свій смартфон можна за посиланнями:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.softinvent.yoradio
iOS: https://itunes.apple.com/ru/app/id1001136332


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter