Успішно!

Прийди на «Задзеркалля» у мультяшному костюмі – отримай подарунок

Організатори фестивалю анімації «Задзеркалля» оголошують конкурс на найкращий костюм анімаційного героя. Відвідувачі, які прийдуть у найкращих костюмах, отримають подарунки.

Про це інформують у громадській організації «Імаго».

9 вересня об 11:00 у палаці культури міста Луцьк (вулиця Богдана Хмельницького, 1) відбудеться відкриття анімаційного фестивалю «Задзеркалля». Захід організовують вже вдруге. Відвідувачів закликають приходити у костюмах мультиплікаційних героїв. Найкращі костюми відзначать подарунками.

«У костюмах можуть приходити як діти, так і дорослі. Ми за любов до мультиків для всіх, незалежно від віку», - наголошують організаторидійства.

Цьогоріч учасниками фестивалю будуть режисер першого українського повнометражного 3-D мультфільму «Микита Кожум’яка» Манук Депоян, аніматор з Дніпра Микита Лиськов, який на минулому «Задзеркаллі» виграв приз глядацьких симпатій на конкурсі анімації, лялькар та аніматор з Києва Олег Педан та інші.

Окрім того, на «Задзеркаллі» відбудеться презентація двох книг, квест, конкурс анімаційних фільмів, перегляди мультфільмів, присвячені 90-річчю української анімації, а також діятиме дитяча територія з майстерками для малечі.

Нагадаємо, що минулої суботи у Луцьку відбувся перший дофестивальний майстер-клас аніматора Романа Дзвонковського, який вчив лучан створювати мультфільми за допомогою плівки. А у цю суботу, 19 серпня, о 12:00 у Молодіжному центрі Волині (вул. Градний узвіз, 5) відбудеться зустріч з мультиплікатором Олегом Федченком, який розповість відвідувачам про те, як створити власний мультик від написання сценарію до пост продакшину. А о 17:00 цього ж дня у приміщенні Креативної лабораторії (вул. Винниченка, 67, на 6-ий поверх, 602 кабінет) аніматор проведе майстер-клас «Особливості роботи над фільмом в техніці пісочної анімації». На ньому митець навчить учасників створювати анімацію з манки. Щоб взяти участь у заході, потрібно попередньо зареєструватися.

Кількість місць – обмежена.

[img data=def]16_08_2017_1995769910/oleg_fedchenko.jpg[/img]