«Провести весілля – фільм з першого дубля, шансу перезняти вже не буде»

25 Вересня 2015
Найщасливіші моменти у житті ми звикли святкувати. День народження, весілля, хрестини, річниці та багато інших знакових життєвий подій зараз супроводжуються не лише посмішками, шампанським, подарунками, друзями й рідними, а й роботою агенцій святкових подій. Для Луцька такі організації вже не в новинку, проте ще якихось 5 років тому про таке поняття, як агенція святкових подій, чули далеко не всі лучани.

Як це – працювати, коли інші відпочивають, розповіли засновники агенції святкових подій «Be Happy» Ірина Хорзова та Олена Матіюк.

* * *

Ірина:
Якщо чесно, колись ми й не думали, що будемо таким займатись. Таке враження, що доля сама всім розпорядилась. Я працювала піар-менеджером в розважальному комплексі, Олена – дизайнером в поліграфічній фірмі. Ми дуже часто співпрацювали по роботі і я знала Олену, як хорошого дизайнера та декоратора. Ми розуміли одна одну з півслова, мали схожі смаки, тому, коли виникла потреба в оформленні власного весілля, я, звичайно, звернулась до неї. Сценарієм свого весілля зайнялась особисто, маючи невеликий досвід в проведенні вечірок та піар-акцій. Попрацювали ми плідно, на що пішла не одна ніч. Результат – гарне, досить оригінальне та нетипове на той час весілля. Ось після цього ми вирішили, що такі святкування можна робити не лише для себе, а й для інших. І створили агенцію з оптимістичною назвою «Be Happy».

* * *

Олена:
Підтримую думку Ірини про те, що дійсно доля втрутилась у хід подій . Оскільки саме в «Be Happy» я зустріла свого чоловіка і стала по-справжньому «happy» :))) Крім того, інші наші колеги - давні друзі, з якими комфортно та легко працювати. Тому, можна сказати, в нас сімейна агенція, в якій панує невимушена і дружня атмосфера. Можливо в когось складається думка, що ми з Іриною, як керівники, ходимо і приймає рішення за всіх. Насправді, це не так. Ми прихильники командної роботи, думка колег для нас дуже важлива. Тому ми разом радимось і працюємо на спільний результат.* * *

Ірина:
Сьогодні людей важко чимось здивувати. Тому в розробці програми весілля або іншого заходу дуже важливий індивідуальний підхід. Моя робота над сценарієм починається з папки в 500 МБ, в якій зібрані: фотографії наречених, батьків та друзів; інформація про гостей, історія знайомства наречених, спогади з їхнього дитинства і т.д. Ось тоді є над чим попрацювати та викликати бурхливі овації або розчулити гостей до сліз…

* * *

Олена:
Невід’ємною частиною організації весілля є робота над створенням ексклюзивного стилю. Його розробка починається з підбору кольорової гамми і дизайну «логотипа» наречених, який зробить будь-який стиль індивідуальним. Далі - дизайн поліграфії, підбір флористики, виготовлення ексклюзивних аксесуарів, великих декорацій.

* * *

Ірина:
Провести весілля – це як зняти фільм з першого дублю. Шансу перезняти вже не буде, тому і сам сценарій, і командна робота повинні бути продумані до найменших дрібниць.* * *

Олена:
На сьогоднішній день актуальним є не лише декор зали і церемонії розпису, а й створення затишних фото-локацій під відкритим небом, десертних столів «Candy Bar», світловий декор. Ще я дуже люблю деталі. Це ті, милі дрібнички, що непомітно створюють гармонію стилю, вишуканості та гарного смаку.

* * *

Ірина:
За час, коли ми працюємо з клієнтами, вони стають для нас майже рідними. Ми заочно знаємо їхніх батьків, друзів. Тому на весіллі не є проблемою знайти тата нареченої чи вияснити щось з дружками. А після весілля, зустрівши наречених в місті, виникає враження, що знаєш їх все своє життя ))* * *

Олена:
Ідеї народжуються невимушено та самовільно. Я, як декоратор, дивлячись на наречену, вже уявляю кольори, квіти та стиль, які їй пасуватимуть найбільше.

* * *

Ірина:
Ми з Оленою обожнюємо виїзні церемонії. Якщо розважальна програма весілля проходить більш весело та драйвово, то церемонія – це суцільна душевність та романтика, перед якими просто не можливо встояти. Зізнаємось, що майже щоразу ми плачемо разом з нареченими, їхніми батьками та ще 100 гостями. До речі, на одній з останніх церемоній не стримав сльози навіть відео-оператор)) Думаю, це про щось говорить …* * *

Олена:
Весілля нам не набридають. Але часто виснажують, адже в «шлюбний сезон» доводиться проводити по три весілля підряд, підготовка до яких проходить задовго до того. В такий період часто приходиться працювати ночами і чути, як виїжджають на роботу перші тролейбуси )) Адже, паралельно з роботою, ми з Іриною перебуваємо ще в декретній відпустці )))

* * *

Ірина, Олена:
Ну і на останок додамо, що найголовніше в нашій роботі – дарувати людям незабутні емоції та робити їх щасливими. Величезне задоволення отримуємо, коли після проведеного весілля наречені діляться своїми враженнями та висловлюють подяку. Ось, наприклад, днями отримали повідомлення на «Вайбер» від нареченої Олени (їхнє з Романом весілля проводили в минулу неділю):

«Вже нарешті в спокої можу вам написати:)
Дякую за свято, що ви для нас зробили. Щось краще навіть уявити неможливо. Все було настільки щиро, душевно, злагоджено і професійно що і ми, і усі наші гості в захваті! Навіть люди з Києва говорили, що на ТАКИХ весіллях їм не доводилося бувати)
Вибачте, якщо щось було не так.
І ще так приємно було спостерігати, як ви щиро співпереживаєте разом з нами і гостями, я мабуть ще ніколи не бачила людей, які настільки захоплені своєю роботою і з такою любов'ю до неї ставляться!
Словом, незмірно дякуємо вам за те, що найважливіший день у нашому житті завдяки вам був прекрасним! Ви чудові!»


Після таких слів, повірте, зникає будь-яка втома і ми з задоволенням приступаємо до наступного замолення, щоб ще когось зробити щасливим… Be Happy ;)!
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter