Протоієрея Петра Влодека похоронять 9 жовтня

08 Жовтня 2017
8-9 жовтня 2017 року Волинська єпархія УПЦ прощатиметься зі спочилим священнослужителем та богословом, Почесним ректором Волинської духовної семінарії, Почесним громадянином Волині протоієреєм Петром Влодеком.

Про це повідомляють на сайті Волинської Єпархії УПЦ. Усі, хто бажає востаннє побачити свого духовного наставника, провести його на завершенні земного шляху, матимуть змогу підійти до храму святих рівноапостольних Мефодія і Кирила при Волинській духовній семінарії у неділю, 8 жовтня. На 16:00 заплановане перенесення тіла спочилого священнослужителя з його домівки до приміщення ВДС, де й прощатимуться з вихователем та вчителем його колишні підопічні.

У понеділок, 9 жовтня, о 9:00 у храмі святих рівноапостольних Мефодія і Кирила Волинської духовної семінарії розпочнеться молитва за упокій безсмертної душі протоієрея Петра Влодека. Тут буде звершена заупокійна Літургія та чин похорону.

Серце видатного волинського православного священнослужителя, Почесного громадянина Волині протоієрея Петра Влодека перестало битись 7 жовтня 2017 року. Земне життя священика завершилось на 94 році. Воно було сповнене духовним подвижництвом, невтомною щоденною працею на користь Православної Церкви та добросовісним служінням своїй країні.

Саме при ньому оновилось богословське життя семінарій в Києві і в області. Саме завдячуючи старанням ректора отця Петра Влодека в 90-х роках розвивалась Волинська духовна семінарія, даруючи Церкві священиків та регентів-псаломщиків.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter